Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Dalyb je späť po 15 mesiacoch, stal sa z neho Spitter, ktorý strieľa bars jak sniper!
dalyb spitter
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Dalyb je späť po 15 mesiacoch, stal sa z neho Spitter, ktorý strieľa bars jak sniper!

Dalyb vydal nový singel Spitter

Člen košickej Haha Crew vydáva svoj prvý singel po 15 mesiacoch mlčania, Dalyb vydal song Spitter! Nahrávka vyšla aj spolu s videoklipom 31. júla 2022 a predstavuje prvú ochutnávku raperovho očakávaného štúdiového albumu. Točenie vizuálu, ktorý vznikol počas fotenia s umelcom a fotografom Lousy Auberom, trvalo zhruba polhodinu. Dalyb sa na začiatok rozhodol fanúšikom predstaviť menší egotrip, ktorý je podložený trapovým beatom.

V refréne tejto novinky nám Dalyb pripomína, že je späť a treba si na neho dávať pozor. Nový album by mal podľa všetkého vyjsť v auguste, maximálne v septembri.

Som spit-spit-spitter, strieľam bars jak sniper,
vraj pomaly ďalej zájdeš, fuck it, ja som šprintér.

Spit-spit-spitter, tvoj obľúbený triper,
nebolo by týždňa, čo by som nerozfúkal liter.

Raper sa nám naposledy pripomenul nečakanou spoluprácou so sieťou reštaurácií KFC. V súvislosti s otvorením novej prevádzky v bratislavských Nivách, ku ktorej došlo v piatok, 29. júla, nám táto kolaborácia priniesla nový merch. Kto z vás si už stihol uchmatnúť nejaký kúsok z tejto kolekcie?

Albumy a produkty od Dalyba si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame