Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Sima a Ben Cristovao sú 'V oblakoch' a vydávajú spoločný pokus o hit leta!
sima ben cristovao v oblakoch
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPLatinoPOPVideo

Sima a Ben Cristovao sú ‚V oblakoch‘ a vydávajú spoločný pokus o hit leta!

Sima a Ben Cristovao sú ‚V oblakoch‘

Nová letná československá spolupráca je oficiálne tu, Sima a Ben Cristovao vydávajú spoločnú novinku V oblakoch! Song vyšiel aj spolu so sprievodným videoklipom 20. júla 2022 a okrem samotnej speváčky ho režíroval aj jej dvorný spolupracovník, Juraj Škula. O produkciu a aranž skladby sa postarala dvojica hudobníkov, ktorá sa fanúšikom Simy za posledné roky už dobre osvedčila. Jej partner, Tomáš Gajlík alias Gajlo, je pri Sime od začiatku kariéry a bubeník Dávid Hodek alias H0wdy s ňou pracuje už od albumu Bombím.

Song V oblakoch nie je prvou spoločnou spoluprácou Bena a Simy. Obaja sa totiž v septembri roku 2020 objavili na pobláznenom songu Pumpa, ktorý mal pod palcom rapper Ego. Chytľavá a vtipná skladba v štýle moderného čardášu sa dostala aj na jeho druhý štúdiový album Egotron.

Rapperka a speváčka, ktorá momentálne žije v Piešťanoch, nám teda prináša novú tvorbu po 3 mesiacoch. Naposledy šlo o song Riť, na ktorom hosťovala Tina, pričom táto nahrávka jej umožnila objaviť sa na billboarde na Times Square vďaka pozícii československej ambasádorky playlistu Spotify EQUAL. Ben Cristovao si zas užíva úspech svojho nového projektu PROTENKONTRAST, ktorý vyšiel 1. júla 2022.

Albumy a produkty od Simy si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Bena Cristovaa si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame