Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Slipknot vydali novinku 'The Dying Song' s klipom, ktorý je len pre silné povahy!
slipknot the dying song
Zdroj: youtube.com
KLIPSvetNewsMetalROCKVideo

Slipknot vydali novinku ‚The Dying Song‘ s klipom, ktorý je len pre silné povahy!

Slipknot vydávajú novinku The Dying Song

Americká metalová skupina je po piatich mesiacoch späť s novým videoklipom, Slipknot vydali nový vizuál k songu The Dying Song (Time to Sing)! Metalové kvarteto tak po songu The Chapeltown Rag vydáva aj druhý singel z nadchádzajúceho albumu The End, So Far, ktorý vyjde už 30. septembra 2022!

Režisérom dychberúceho vizuálu je perkusionista kapely, M. Shawn Crahan. Deväťčlenná kapela nám v ňom ukazuje svoje nové strašidelné masky, ktoré sú dopĺňané aj o vizuál plný efektov. Ten je len pre silné povahy, pretože môže bez väčších problémov divákovi spôsobiť panický záchvat či nevoľnosť.

Slipknot sa onedlho predstavia aj slovenským divákom. V nasledujúcich týždňoch kapelu čakajú zastávky v Bulharsku, Nemecku, Rakúsku i Česku a v stredu, 3. augusta aj v Bratislave. Ceny lístkov ich vystúpenia na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu sa pohybujú v sumách 55 – 79 eur a ešte stále si ich možno zakúpiť. Nižšie ti prinášame celý tracklist siedmeho štúdiového albumu skupiny Slipknot, The End, So Far.

1. Adderall
2. The Dying Song (Time to Sing)
3. The Chapeltown Rag
4. Yen
5. Hivemind
6. Warranty
7. Medicine for the Dead
8. Acidic
9. Heirloom
10. H377
11. De Sade
12. Finale

Albumy a produkty od skupiny Slipknot si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, rollingstone.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame