rollsout dokkeytino pil c bungee
Zdroj: instagram.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Rollsout, Dokkeytino a Pil C v novinke skáču na beat, akokeby to bol ‚Bungee‘!

Rollsout, Dokkeytino a Pil C v novinke ‚Bungee‘

Na svete je ďalšia nečakaná a čisto slovenská spolupráca, Rollsout, Dokkeytino a Pil C vydávajú spoločnú novinku s názvom Bungee! Song vyšiel aj spolu s videoklipom 14. júla 2022 na oficiálnom YouTube kanáli tímu Comebackgang. O vizuál, ktorý sa natáčal na pumpe v Podbrezovej, sa postaral režisér známy ako danpingdon. Track má typický trapový beat, na ktorom sa v priebehu songu strieda každý z rapperov a ponúka nám svoj jedinečný štýl. Názory poslucháčov v komentároch pod oficiálnym videom sú rozličné, ako si na tom ty?

Rapperi Rollsout a Dokkeytino spolu aktívne spolupracujú už od roku 2017. Na priekopníkov novej vlny rapu mal vplyv americký producent Polo Boy Shawty a banda jeho producentov, s ktorými kedysi Rollsout spolupracoval. Dôležitú rolu v procese tvorby nového rappového štýlu však tvoria predovšetkým ich producenti. Okrem Dokkeytina hudbu produkuje aj HydroYoung, ktorý mal na starosť aj hudobnú stránku Bungee. Naša rappová stálica, Pil C, si zas momentálne stále užíva úspech svojho decembrového úspešného projektu Odsúdení Na Úspech.

Albumy a produkty od Dokkeytina si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Pil C-ho si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram, wave.rozhlas.cz

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame