rytmus prečo 2
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsVideo

Rytmus v songu ‚Prečo 2‘ tvrdí, že mu novinári kradli fotky z Instagramu!

Rytmus uverejnil song ‚Prečo 2‘ s novou produkciou

Druhý diel zo série Bengorovky je tu v novej podobe, Rytmus nám všetkým sprístupnil song Prečo 2! Song síce vydal už v roku 2019 s produkciou Kingpina, tentokrát ho vydáva opäť, avšak s novou produkciou AceMana. Posledný spomínaný producent s ním spolupracoval aj na albume Kontrafakt Navždy. Člen skupiny Kontrafakt songom nadväzuje na nahrávku Prečo, ktorá sa objavila na jeho debutovom albume Bengoro z roku 2008.

V druhom dieli série Bengorovky otec malého Sanela hovoril o vražde novinára Jána Kuciaka či novinároch, ktorých prirovnáva k taxikárom. Podľa jeho slov mu kradli fotky z Instagramu, v súčasnosti je jeho účet sprístupnený len jeho sledovateľom. V songu nám ponúka oldschoolový beat, ktorý si veľmi pochvaľujú aj fanúšikovia v komentároch pod videom. Okrem songu Prečo 2 zatiaľ séria Bengorovky obsahuje aj nahrávky Som s5 či Zombie, v ktorej hosťuje rapper Mega M.

Albumy a produkty od Rytmusa si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame