Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Rytmus a NIA vydávajú euforickú pecku "Takíto"! Bude to hit?
Rytmus
Zdroj: Rytmus & NIA
KLIPSK/CZNews

Rytmus a NIA vydávajú euforickú pecku „Takíto“! Bude to hit?

Rytmus a Nia na spoločnej skladbe!

Jedna z najzaujímavejších spoluprác na našej scéne je vonku! Rytmus a NIA sa oficiálne spojili na skladbe, ktorá nesie názov „Takíto“ a my môžeme povedať, že je sa na čo tešiť. Ako všetci dobre vieme, tak Rytmus sa nebojí posúvať hranice svojej vlastnej tvorby a vyjsť z komfortnej zóny, pričom nám to dokazuje každým svojím krokom a dokázal to aj tu! V novej euforickej skladbe s Niou našiel výbornú hudobnú symbiózu a výsledok je excelentný. Na čo sa môžete tešiť a pôjde o hit? Akú hudbu nám dokázal priniesť Tomi Popovič v spolupráci s Filipianom? Poďme sa na to pozrieť!

Rytmus
Zdroj: Rytmus & NIA

Takto vyzerá profesionalizmus

Sprievodná hudba na ktorej spolupracoval Tomi Popovič s partnerom speváčky Nii, Filipianom, je výborný. Svoju rolu si výborne zvládli Nia a Rytmus taktiež, pričom skladba môže bojovať o pozíciu hitu tohto leta! My dúfame, že sa vám skladba bude páčiť, tak isto ako nám. Ide totižto o jednu z najzaujímavejších spoluprác, ktoré sme mohli doposiaľ u nás vidieť, keďže ide o žánrovo rozdielnych hudobníkov! Nezabudnite nám do komentárov napísať svoje pocity zo skladby.

Tak čo? Ako sa vám páčil nový song od Nii a Rytmusa? Pôjde o nový hit?

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázku: Rytmus & NIA

 

 

Komentáre

Odporúčame