beyoncé break my soul
Zdroj: voi.id
KLIPSvetNewsVideo

Beyoncé je po 6 rokoch späť, vypočuj si skvelú tanečnú bombu ‚Break My Soul‘!

Beyoncé vydala nový tanečný singel ‚Break My Soul‘

Americká diva Beyoncé je skutočne späť, po 6 rokoch vydáva svoj prvý singel s názvom ‚Break My Soul‚! Po týždni od oznámenia vydania očakávaného projektu Renaissance sme sa teda dočkali aj prvej ochutnávky. Song je tanečný a pripomína nám, že popularita house music opäť stúpa. Spolu s vydaním novinky zverejnila legenda svetovej popmusic aj nový merch, poďme sa na to pozrieť bližšie!

Beyoncé stanovila dátum vydania svojho siedmeho štúdiového albumu Renaissance na 29. júl 2022. Podľa dostupných informácií to vyzerá na súbor 16 skladieb, pričom song Break My Soul si v trackliste uchmatlo šieste miesto. Spolu s názvom projektu však speváčka zverejnila aj vedľajší názov „act i„, ktorý predznamenáva, že album môže súčasťou nejakého väčšieho projektu. Na oficiálnej stránke speváčky si možno predobjednať kompletný box, ktorý pozostáva z trička, CD, 28-stranovej fotoknihy a miniplagátu.

Počas toho, ako píšem tento článok som sa šiel pozrieť aká je cena týchto boxov a výsledkom zrejme nikoho nepoteším. Boxy sú už beznádejne vypredané a bude treba sledovať ďalšie naskladnenie, ku ktorému určite dôjde už čoskoro.

Albumy a produkty od Beyoncé si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, complex.com

Zdroj titulného obrázku: voi.id

Komentáre

Odporúčame