Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Album Big Boy FM vychádza už zajtra! Gleb nám ho pripomína sprievodným videom!
Gleb
Zdroj: IG/Gleb
SK/CZNewsVideo

Album Big Boy FM vychádza už zajtra! Gleb nám ho pripomína sprievodným videom!

Gleb a jeho nový album Big Boy FM!

Pred pár dnami sme mali možnosť vás informovať o novom albume rapera Gleb, ktorý bude niesť názov Big Boy FM. Na svojom Instagrame sa mladík z Bratislavy pýtal svojich fanúšikov, či majú záujem, aby už dorobený album vydal. My sme vás v rámci tejto novinky informovali aj o tom, že predpredaj albumu je spustený u nás na shope! Ak teda váhate, či si album zakúpiť, tak vás môžeme ubezpečiť, že pôjde o poriadnu nálož! Album nájdete stále u nás na shope pod týmto odkazom. Aké sprievodné video nám teda raper doniesol a čo môžete očakávať? Poďme sa na to pozrieť!

Gleb
Zdroj: IG/Gleb

Neskutočný hype

Okolo vydania albumu je neskutočný hype. Tomuto tvrdeniu pomáha fakt, že sprievodné video k albumu dokázalo za 3 hodiny nazbierať už 6 tisíc videní. V komentároch videa máme možnosť vidieť nedočkavosť fanúšikov na tento album a my dúfame, že Gleb nám donesie svoje verné doubletime rapy! Mnohí ľudia v komentároch dokonca hypeujú tento projekt natoľko, že už sa teraz rozpráva o možnom albume roka! My necháme rozhodnúť vás! Ak by ste mali záujem glebovi podať aj nejaké otázky, tak práve zajtra sa koná na Ruka Hore oficiálna podpisovačka albumu o 18:00!

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázku: GLEB / Lousy Auber

Komentáre

Odporúčame