Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Lil Uzi Vert prekvapil každého! Pozrite sa, čo si nechal vytetovať!
Lil Uzi Vert
Zdroj: Wallpaperaccess.com
NewsČlánky

Lil Uzi Vert prekvapil každého! Pozrite sa, čo si nechal vytetovať!

Lil Uzi Vert a raperová persona

Lil Uzi Vert nás dokáže prekvapiť každým jeho krokom. Mladý raper, ktorý sa dostal na výslnie skladbami ako sú XO Tour Llif3, 20 min je milovníkom každého fanúšika newschoolu. Je to práve kvôli tomu, že raper ostal skromným. Doposiaľ na internete dokážete nájsť videá, kde mladík chodí voľne ulicami amerických miest bez ochranky a ako si užíva život. Tento krát nás dokázal Lil Uzi prekvapiť svojimi novými tetovaniami, ktoré vyzerajú majestátne. Išlo o prerábku jeho starých tetovaní a budete mať sa na čo pozerať! Aké veci si nechal raper vytetovať a o akú tematiku ide? Poďme sa na to pozrieť!

Lil Uzi Vert
Wallpaperaccess.com

Japonský motív!

Po novom raperovú kožu zdobí japonský motív. Tento motív je pomerne známy po internete, pričom raper sa rozhodol pre variantu motívu, kde pridal ešte na helmu bojovníka hada. Raper sa nám so svojimi novými tetovaniami pochválil cez sociálnu sieť Instagram, kde na seba nenechali fanúšici dlho čakať. Pozitívne reakcie sa na tetovania hrnú z každej strany, pričom sa chcú fanúšici dozvedieť, aký význam má pre rapera toto tetovanie. Tak čo poviete na nové tetovanie Lil Uzi Verta? Myslíte si, že ide o podarenú robotu? Zanechajte nám vaše pocity z tetovania v komentároch!

Zdroj: Instagram

Zdroj titulného obrázku: Wallpaperaccess.com

Komentáre

Odporúčame