Wakanda Wision
Zdroj: Wakanda Wision
NewsČlánky

Africkej formácii Wakanda Wision vychádza debutový album, ktorý vznikol v slovenskej produkcii!

Wakanda Wision vydávajú album s názvom Substance. Pokrstia ho na Wakelake už túto sobotu.

V piatok 17. 6. vychádza debutové EP africkej formácie Wakanda Wision s názvom Substance. O deň neskôr album čaká veľkolepý krst, ktorý sa uskutoční v rámci akcie Bam Bam na Wakelake na Zlatých pieskoch v Bratislave. Skupina si publikum zamilovalo na minuloročnom festivale UPRISNGček. Formácia zložená z afrických muzikantov Slovensku lásku k hudbe opätovala veľmi pekným spôsobom. Aktuálne vydáva svoje debutové EP, ktoré vznikalo v bratislavskom štúdiu a The Wellders.

Wakanda Wision
Zdroj: Wakanda Wision

Africké melódie a rytmy & RAP

Skupina je formácia talentovaných MCs, ktorých spája hudobná produkcia založená na kombinácii afrických melódií a rytmov s rapom. Trojica raperov Nova (Keňa), Ormay (Zambia) a Kunta J (Gabon) sa umelecky spojila s hráčom na klávesové nástroje a producentom kapely Medial Banana. Lukie FWD sa na albume Substance podpísal pod všetkých deväť skladieb. Obálku navrhla výtvarníčka Miriam Tichá. Novinka vychádza na všetkých digitálnych platformách a v limitovanom počte CD, ktoré budú k dispozícii na krste albumu alebo v e-shope Rukahore.sk.

Launch party na BAM BAM

Pesničky z nového albumu si budeme môcť vypočuť aj naživo. V sobotu 18. 6. sa uskutoční  krst albumu. Udeje sa tak na akcii Bam Bam na obľúbenom Wakelake na Zlatých pieskoch. Exotická trojica sa nalodí na plávajúce pódium a nebude pri tom sama! Skupinu doplnia Akel Bango a Smooth Monkey z Rakúska a domáci DJs Simple Sample, Pokyman a Fancy. Takže sa môžete tešiť na veľkú party a na poriadnu nálož slov, ktorá bude mať mimoriadne silný flow! Vstup na akciu je zdarma. Všetky podstatné informácie nájdete aj na FB evente BAM BAM – WAKANDA WISION EDITION. A ešte predtým, ako vyrazíte na krst, sa na Wakanda Wision Vibe môžete naladiť videoklipom k prvému singlu z albumu Substance. Možno pri ňom nejaké to déjà vu zažijete aj vy sami!

Ak by ste si chceli album vypočuť, tak môžete tak spraviť práve tu

Wakanda Wision
Zdroj: Wakanda Wision

Zdroj: Sveťo Moravčík

Titulný obrázok: Sveťo Moravčík

Komentáre

Odporúčame