enzyy810 enzo ferrari
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Prečo Enzyy810 alias Enzo Ferrari v novinke tvrdí, že škola nikomu nič nedá?

Enzyy810 vydal novinku s názvom Enzo Ferrari

Rapper Enzyy810 vydáva novú skladbu s názvom Enzo Ferrari, song vyšiel aj spolu s videoklipom 16. júna 2022! Pre člena skupiny Trapforce ide o prvú hudobnú aktivitu od 17. marca, kedy sa nám pripomenul songom Stretneme sa večer, už je ráno. Spomínaná pieseň spred troch mesiacov patrí aj k jeho vôbec najpočúvanejším v rámci streamovacích služieb, predbehla ju už len skladba Date Just. Na tej sa však len spolupodieľal, hlavnou hviezdou nahrávky je rapper Loko Loko, ktorý ju zaradil aj na svoj decembrový album Doživotne.

V takmer 140 sekundovej novinke sa mladý rapper ocitá v uliciach nášho hlavného mesta. V texte sa okrem iného kontroverzne vyjadruje k škole a aj svojej bývalej priateľke. Tej na konci skladby venuje ešte jednu „štipľavú“ vetu, ktorá stojí za vypočutie. Čo hovoríš na túto novinku? Podeľ sa o tvoj názor s nami a ostatnými na sociálnych médiách!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Genius

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame