Ice Cube
Zdroj: Wallpaperaccess.com
SvetNewsVideo

Ice Cube oslavuje svoje 53. narodeniny! Poznáš jeho TOP 5 songov?

Ice Cube oslavuje 53 rokov!

Svetoznámy raper Ice Cube oslavuje svojich 53 rokov. Pôvodný člen zoskupenia NWA, ktoré vybudovalo scénu na východnom pobreží USA sa v hudbe drží doposiaľ. Nie je tomu tak dávno, ako vyšiel jeho nový song, pričom sa raper počas rokov angažoval aj vo filmoch. My vám dnes prinášame na oslavu raperových narodenín jeho top 5 songov, ktoré by ste všetci mali poznať. Medzi songami nájdete absolútne klasiky, ktoré ste mali možnosť počuť z reproduktorov každého auta, alebo v DJ sete každého Dja! Aké songy sme teda vybrali a ktoré sú podľa nás najlepšie od tohto rapera? Poďme sa na to pozrieť!

Mnoho produktov od Ice Cubea nájdete aj u nás na shope!

Ice Cube
Zdroj: Feminity.sk

5. It Was A Good Day

Náš list sa nemôže zaobísť bez tejto legendárnej pecky. Neexistuje jediná duša, ktorá v živote nezapla hru Grand Theft Auto: San Andreas a nepočula tento song v rádiu. Rokmi sa stala táto skladba absolútne legendárnou a dodnes si drží miesto v naších playlistoch.

4. Gangsta Rap Made Me Do It

Nedokážem na prstoch spočítať, kolkokrát nám hral tento song, kým sme pochopili význam. Predsa len, v mladosti sme angličtine veľmi nechápali! Gangsta Rap Made Me Do It je ale Ice Cubeov odkaz pre média, ktoré zhadzovali agresivitu gangov na rap.

3. No Vaseline

No Vaseline sa určite radí s Tupacovým Hit Em Up medzi legendárne Diss songy. Ice neodišiel z NWA za najlepších okolností a chcel svoje pocity zhodnotiť v songu, ktorý sa stal legendárnym. NWA sa pre istotu neunúvalo ani na diss odpovedať.

2. Check Yo Self

Doposiaľ nám v ušiach znie legendárny syntetizátor, ktorým sa tento song začína. Check Yo Self bol ďalší song, ktorý si verne památame z Grand Theft Auto: San Andreas a to zaslúžene.

1. You Know How We Do It

Coming from the West Side! You Know How We Do It je najlegendárnejší Ice Cubeov song a práve preto si zaslúžil prvé miesto v našom rebríčku. Doposiaľ, keď zahrá legendárna G-funk flauta svoj riff, tak viete, že prichádza leto.

Tak čo? Súhlasíte s naším rebríčkom? Napíšte nám vaše najobľúbenejšie songy od Ice Cubea do komentárov!

Zdroj: Autor článku

Zdroj titulného obrázku: Wallpaperaccess.com

 

Komentáre

Odporúčame