Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Kali & Peter Pann, Slipo, Elpe, Laci Strike! To je kombinácia songu 'Stačí Mi'!
kali elpe slipo laci strike peter pann stačí mi
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Kali & Peter Pann, Slipo, Elpe, Laci Strike! To je kombinácia songu ‚Stačí Mi‘!

Kali, Peter Pann, Slipo a Elpe vydávajú novinku Stačí Mi

Kali vydáva ďalšiu novinku z pripravovaného štúdiového albumu Banán s názvom Stačí mi! Na pomoc si zavolal dvorného producenta Petra Panna, speváka Elpeho a rappera Slipa. Song vyšiel 12. júna 2022 aj spolu s videoklipom, ktorý režíroval Juraj Škula. O skvelú choreografiu sa na vynovenom ihrisku v bratislavskom Ružinove postaral Laci Strike spolu so svojou tanečnou skupinou.

Populárny rapper pokračuje vo vydávaní nových ochutnávok očakávaného albumu Banán. Všetko začalo letným songom Každé Ráno so speváčkou a rapperkou Simou, na ktorý v piatok 13. mája nadviazal nahrávkou Srdce Ako Z Kameňa. Na druhej spomínanej piesni počujeme aj hlasy speváka Alana Murina a rappera Majselfa.

Novinka spred dvoch týždňov s názvom Hop Čip je ladená do rytmov rómskej hudby, čím Kali opäť rozšíril svoje portfólio žánrov. Dnešná novinka je pohodovou kombináciou soulu a R&B a už teraz sme veľmi zvedaví, čo prinesie ďalšia novinka!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame