Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Shimmi stúpa stále hore! Tentokrát nám prináša novinku s Yzomandiasom z albumu Yo!
Shimmi
Zdroj: Themag.cz
KLIPSK/CZ

Shimmi stúpa stále hore! Tentokrát nám prináša novinku s Yzomandiasom z albumu Yo!

Shimmi prichádza s novinkou Yak!

Shimmi si za svoju krátku dobu na rapovej scéne dokázal vydláždiť meno natoľko, že už sa dnes k nemu pridávajú legendy slovenskej scény. Je to práve kvôli tomu, že tento mladík priniesol na Slovensko svoj atypický sound, ktorým si dokázal získať srdcia mnohých z nás. Práve Shimmi vydáva nový album, ktorý bude niesť názov „Yo“! Môžeme vám povedať, že to vyzerá tak, že album sa zapíše do sŕdc mnohých Shimmiho fanúšikov. Ako teda znie skladba Yak a na čo všetko sa môžete tešiť? Dokázala sa táto dvojica výborne zosúladiť na spoločnom feate? Poďme sa na to pozrieť!

Shimmi
Zdroj: Themag.cz

Výborný vizuál!

Prvá vec, ktorá vás poteší je vizuál videoklipu, ktorý je spravený perfektne. Skladba sa drží typického štýlu, ktorým sa Shimmi preslávil a samotný Yzomandias prekvapil tým, ako sa výborne dokázal aklimatizovať na takýto štýl rapu. Dnes o polnoci už vyšiel album Yo na všetkých platformách, tým pádom vám vrelo odporúčame si ho vypočuť. Ak by ste mali záujem si album zakúpiť, tak môžete tak spraviť na našom shope! Nezabudnite nám do komentárov napísať ako sa vám skladba páčila! Predsa len, nie každý deň sú nám doprané takéto pecky do uší!

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázku: Generaciarapu

Komentáre

Odporúčame