Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Rae Sremmurd sa vracia! Donesie nám dvojica nezabudnuteľné leto?
Rae Sremmurd
Zdroj: Wallpaperaccess.com
NewsČlánky

Rae Sremmurd sa vracia! Donesie nám dvojica nezabudnuteľné leto?

Rae Sremmurd a ich krátka kariéra

To, že dvojica Rae Sremmurd mala veľmi krátku kariéru netreba spomínať. Na účet tejto dvojice bolo v posledných rokoch venovaných viacero videí, ktoré vysvetľovali kam dvojica zmizla. Zmiznutie z hudobnej scény bolo pre mnohých ľudí považované za divné, keďže každým songom vedela táto dvojica priniesť hit, ktorý hral skoro všade. Snáď najznámejší z ich songov, No Type, ktorý vyšiel ešte v roku 2014 má dnes na youtube neuveriteľných 853 miliónov videní. Na čo sa teda môžeme tešiť a dočkáme sa nového albumu? Poďme sa na to pozrieť!

Rae Sremmurd
Zdroj: Inreviewonline.com

4 roky čakania!

Posledný album zoskupenia Rae Sremmurd vyšiel ešte v roku 2018, pričom nám cez twitter oznámili nový album! Nový album bude niesť názov Sremm4life, pričom pre denník Hollywoodlife sa táto dvojica vyjadrila, že plánujú priniesť fanúšikom nezabudnuteľné leto! Podľa vyjadrení pracovali na albume každý deň, aby dokázali fanúšikom priniesť najvernejší zvuk, ktorý môžu ponúknuť. My sa na tento album tešíme už teraz. Už posledný album tejto dvojice obsahoval veľké množstvo spoluprác s hudobníkmi ako sú Future, The Weeknd, Travis Scott a mnoho ďalších. Dúfame, že takéhoto istého množstva spoluprác sa dočkáme aj pri tomto projekte. Tak čo? Tešíte sa na album tejto dvojice? Napíšte nám svoj názor do komentárov!

Komentáre

Odporúčame