Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Horkýže Slíže prinášajú Making Of ku videoklipu "Ty vieš, že sa chovám tak, jak sa chovám"!
Horkýže slíže
Zdroj: Hudobnéfestivaly2022.sk
KLIPSK/CZ

Horkýže Slíže prinášajú Making Of ku videoklipu „Ty vieš, že sa chovám tak, jak sa chovám“!

Horkýže slíže prinášajú novú pecku!

Horkýže Slíže si už za svoje roky na slovenskej scéne dokázali vybudovať silnú fanúšikovskú základňu a dajú sa považovať za legendárnu skupinu. Predsa len, nebolo dna, kedy človek nepočul z reprákov hrať nejaký nový hit, čo táto skupina doniesla. V posledných rokoch síce už nie je o skupine počuť tak masívne, ako bolo v prvej dekáde 21. storočia, ale stále dokážu produkovať pecky. Naposledy sme mohli o nich počuť na spolupráci so skupinou DMS, kedy priniesli takú silnú spoluprácu, že vyhrali rovno sošku Rukahore Awards. Ako teda vyzerá ich nový song a ako sa točil tajuplný klip k tomuto songu? Poďme sa na to pozrieť!

Horkýže slíže
Zdroj: festivalcervenik.sk

Oslava 30. rokov!

Ku videoklipu a jeho making of sa vyjadril samotný Kuko, ktorý vysvetlil detektívnu myšlienku celého videoklipu!

Pozeral som kriminálny seriál a vtedy mi napadlo, že by sme mohli spraviť klip s takýmto námetom. Potom sa popridávali ostatní s nápadmi, postrehmi a bolo to.

Kuko sa taktiež nezabudol vyjadriť k oslave okrúhleho veku kapely a ako rozpália toto leto!

„Na leto sa veľmi tešíme, čaká nás veľa koncertov po celom Slovensku a Česku, no najviac sa tešíme na náš vlastný festival Slížovica, kde budeme ako kapela oslavovať 30rokov a s nami tam vystúpia kapely ako Kabát, americkí punkáči Zebrahead, Slobodná Európa, Alkehol či Polemic.“

My sa na chalanov veľmi tešíme a dúfame, že nám dokážu vyčariť úsmev na tvárach ako každé leto! Predsa len, viete si predstaviť teplé dni bez peciek od Horkýže Slíže?

Zdroj: Youtube, Jana Trellová

Zdroj titulného obrázku: Hudobnefestivaly2022.sk

Komentáre

Odporúčame