monika bagárová vysněná
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Monika Bagárová vydala dojímavý song ‚Vysněná‘ venovaný dcérke Rumii

Monika Bagárová vydala novinku Vysněná

Česká speváčka Monika Bagárová je po dlhšej odmlke späť s novým songom s názvom Vysněná. Pieseň vyšla aj spolu s videoklipom 27. mája 2022 na jej oficiálnom YouTube kanáli. Za hudobnú stránku songu vďačíme slovenskému producentovi a spevákovi, Tomimu Popovičovi. Za mix a Master môžeme zase ďakovať Filipianovi! Jeho priateľka a speváčka Nia sa do procesu zapojila tiež, konkrétne sa postarala o doplňujúce vokály. Pre porotkyňu posledných dvoch vydaní televíznej súťaže Superstar ide o prvú hudobnú aktivitu od 31. marca 2021.

Práve vtedy vydala v spolupráci s obchodnou značkou Magnum skladbu Vášeň a tesne predtým spolupracovala aj so speváčkami Natalii a Markétou Konvičkovou. 27-ročná speváčka nám vo videoklipe zdôvodňuje, prečo sa hudbe dlhšie nevenovala. Môže za to nová životná fáza, ktorú opisuje ako tú najšťastnejšiu v jej živote. Môže za to, samozrejme, jej dcérka Rumia, ktorá v deň vydania klipu oslávila už svoje 2. narodeniny! Na svojom instagramovom profile sa so sledovateľmi delí o jej chvíľky šťastia, motivuje ich a povzbudzuje:

„Buďte tam, kde vás láska obklopuje s ľuďmi a spoločnosťou, ktorá Vám dáva pocit a dovoľuje byť samými sebou. Nerozmýšľajte zbytočne hlavou a skúste niektoré veci nechať na tom, čo cítite a čo chce vaše srdce. Usmievajte sa a buďte šťastní každý deň.

Nie je sebectvo myslieť trochu viac na seba, pretože keď ste šťastní a spokojní vy, šťastné bude aj vaše okolie.

Buďte vďační za malé i veľké veci v živote. Keď si nájdete chvíľku, poďakujte, každý po svojom. Ja Pánu Bohu, niekto napríklad vesmíru. Buďme k sebe láskavejší, pretože to je cesta, ako byť dobrým človekom.“

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame