ruka hore awards 2021 skokan roka
Zdroj: ticketstream.cz, Alan Murin, youtube.com
KLIPSK/CZNewsVideo

Ruka Hore Awards 2021: Toto je TOP 20 v kategórii Skokan roka!

Ruka Hore Awards 2021: TOP 20 v kategórii Skokan roka

Ruka Hore Awards 2021 sú oficiálne minulosťou a my pre teba máme oficiálne výsledky v kategórii Skokan roka! V najbližších týždňoch ti prinesieme vyhodnotenie každej z 19 kategórií, pričom vyhlásime aj TOP 20 najúspešnejších v každej z nich. V dnešnom článku sa pozrieme na interpretov, interpretky a skupiny, ktorých považujete za najväčších skokanov za predošlý kalendárny rok. Na konci článku ťa čaká kompletný zoznam výsledkov, najprv sa však pozrime na medailové priečky!

1. Alan Murin

2. Dorian

3. Kuky Band

Zlatú medailu si za svoje neúnavné úsilie za posledné roky vybojoval spevák Alan Murin. Mladý Slovák patrí k najvyhľadávanejším featuringom na Slovensku a spojil sa už s interpretmi ako sú Kali, Pil C či Tina v skladbe Bejby Blue. Naposledy nás prekvapil songami ELEY a AYAY s americkým rapperom Rauniim, ku ktorým natočil aj dva videoklipy v slnečnom Los Angeles. Čo sa týka projektov, v roku 2019 vydal tri EP (15 23, 23 10, 19 98), odvtedy sme sa ešte albumu nedočkali. Čo poviete, prekvapí nás ním Alan ešte v tomto roku

Druhé miesto obsadil rapper z Prahy, ktorý sa ešte pred rapom venoval hraniu na bicie v rockovej kapele. Reč je o Dorianovi, ktorý v roku 2021 vydal album Hledá se Dori a EPčko Sleepwalking. Bývalá tvár vydavateľstva Blakkwood Records na seba po prvýkrát upozornil v roku 2018. Jeho najpopulárnejšie skladby ako Sladká či Se zeptej na službe YouTube už presiahli hranicu 8 mil. zhliadnutí a v rebríčku Spotify TOP 50 sa v Česku jeden mesiac držali na vrchole. U nás síce získal len striebornú medailu, ale ide o najúspešnejšieho Čecha.

Na treťom mieste skončila kapela, ktorá má schopnosť zlepšiť náladu, roztancovať a aj pobaviť sa. Hovoríme o neobyčajne obyčajnom rómskom duu Kuky Band, ktoré tvoria Jozef Kuky a jeho bratranec René Kmeťo. Skupina síce zožala najväčší úspech už v roku 2020, ale vaše hlasy dokazujú, že sa ich len tak ľahko nezbavíme. Nákazlivá nálož pozitívnej tanečnej hudby je pre chalanov charakteristická a my dúfame, že budú aj naďalej tvoriť s takou ľahkosťou a humorom. Preslávili sa coverom hitu Adama Ďuricu s názvom Zatancuj si so mnou a my sme si ich zavolali aj do silvestrovského vydania obľúbenej relácie Automat.

Ruka Hore Awards 2021: TOP 20 v kategórii Skokan roka

20. Erik Tresor

19. Erika Rein

18. Puerto

17. Patrik Rivier

16. Karin Ann

15. TVRNFLX

14. Taomi

13. Grey256

12. Wen

11. Vercetti CG

10. Annet X

9. Saimonsa

8. Dollar Prync

7. Cico Band & René Rendy

6. Loko Loko

5. Dano Kapitán

4. Frayer Flexking

3. Kuky Band

2. Dorian

1. Alan Murin

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: ticketstream.cz, Alan Murin, youtube.com

Komentáre

Odporúčame