Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Jeden z hitov roka 2022? Peter Pann a Nerieš mali Tanec s diablom!
peter pann nerieš tanec s diablom
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsEDMHIP-HOPPOPVideo

Jeden z hitov roka 2022? Peter Pann a Nerieš mali Tanec s diablom!

Peter Pann a Nerieš mali Tanec s diablom

Producent Peter Pann a dvojica Nerieš nám prinášajú novinku s názvom Tanec s diablom! Ide o ďalší zo songov, ktoré sa objavia na albume 33, z ktorého dnes poznáme už tri skladby. V prvom prípade šlo o otváraciu skladbu projektu, ktorú spravil s dlhoročným kolegom Kalim. Druhá pieseň s názvom Down poukazuje na tému duševných chorôb a zavolal si do nej rappera Majselfa. Novinka s chalanmi z Nerieš má nádych 80. rokov, je opäť plná voľnosti a zábavy a veríme, že ju budeme počuť tento rok aj v kluboch.

Peter Pann vydáva album 33, ktorý si môžeš aj s podpisom zakúpiť jedine u nás! Klikni na tento link a dozvieš sa viac!

Peter Pann vydá svoj druhý album ’33‘

Album začal vznikať v roku 2019 v období, kedy som vydal skladbu Hola, na ktorej mi hosťuje Ego a z Maďarska Herceg a HRflow. Tento projekt som chcel dať von už na konci toho roka, začal som však robiť na viacerých iných veciach a poposúval som si to. Medzičasom ešte vyšla aj skladba Ona To Má s Mišom Bielym, Eusebiom a Mikym Mora. Tretí singel vyšiel minulý rok pred letom, kedy som sa vyhecoval a povedal si, že to už idem dokončiť. Hovorím o songu Stroj s Kalim a Separom.

Vtedy som si povedal, že chcem aby to vyšlo na začiatku roka 2022. 

Spravil som si balíček s hudbami, rozmýšľal koho osloviť a následne som ich rozposlal interpretom. Skúsil som napísať aj ľuďom, ktorých dobre nepoznám, takže nešlo len o kamarátov. Napokon z toho vzišlo 38 hostí, z toho traja muzikanti (husle, gitara, saxofón). Mám v pláne urobiť ešte nejakých 7 klipov, niektoré sú už natočené a postupne pôjdu von. Chcel by som vydávať každé dva týždne nový. 

Keby som mohol porovnať nový album s predošlým, z roku 2017, na tom minulom bolo viac elektronických dropov.

Tiež aj tvrdých rappových vecí, na tomto albume je len jedna, ostatné sú skôr melodické a rytmické. Sú tam reggeatony, afrobeaty, retro ale aj klasiky, všetko to dýcha hip-hopom. Pokúšal som sa o hudbu, ktorú počúvam a som veľmi spokojný s týmto výsledkom.

Peter Pann vydáva album 33, ktorý si môžeš aj s podpisom zakúpiť jedine u nás! Klikni na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Peter Pann

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame