Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Alan Murin a americký rapper Raunii opäť na feate v reggaetonovej skladbe ELEY!
alan murín raunii eley
Zdroj: Alan Murín
KLIPSK/CZSvetNewsHIP-HOPPOPVideo

Alan Murin a americký rapper Raunii opäť na feate v reggaetonovej skladbe ELEY!

Alan Murin a Raunii v druhej spoločnej skladbe ‚ELEY‘!

Slovenský spevák Alan Murin nám predstavuje druhý výsledok jeho pobytu v USA, americký rapper Raunii sa objavuje aj v skladbe ELEY! 22. marca nás veľmi potešili svojou prvou spoluprácou v podobe tracku AYAY. Dnes vychádza ich hudobné spojenie číslo dva, ktoré je v žánri reggaeton a o všetkom nám Alan prezradil viac:

Song ELEY je druhým projektom, ktorý sa nám s Rauniim podarilo vytvoriť počas môjho pobytu v Los Angeles. Tématicky veľmi jednoducho opisuje toto mesto a vyzýva poslucháča k tomu, aby sa ku mne pridal na let do LA. Je to môj prvý reggaetonový počin a veľmi sa z neho teším. Zvuk by sa dal opísať ako podvodný a atmosféra je veľmi špecifická, tanečná a zároveň veľmi pohodová. Viem si ju predstaviť v klube, ale aj v aute pri nočnom šoférovaní.

alan murín raunii eley
Zdroj: Alan Murín

Energiu skladby sme sa snažili podporiť vizuálom. Spoločne s Pierrom Lexisom a Rukou Hore sa nám z vysoko položeného kopca v Hollywoode podarilo zachytiť krásnu scenériu mesta krátko po západe slnka a hneď na to sme natáčali v atmosfére rušného nočného života v uliciach tejto známej časti mesta. O farbu záberov sa postaral Peter Cesar Balent, ktorý do nich vdýchol ďalších sto percent života.

To cítiť najmä z najznámejšej ulice s chodníkom slávy či z umelcov, ktorí na nej predvádzali svoje talenty.

O zvečnené momenty sa postarala aj Tatiana Psocíková, ktorá ich zachytávala fotograficky. Výstupy z fotiek nájdete v podobe cover artu na streamingových platformách či banneroch na sociálnych sieťach. Pevne verím, že sa Vám budú pesnička aj vizuál páčiť. Je to opäť trochu iný pohľad na moju tvorbu zasadený v netradičnom prostredí. Teším sa na vaše reakcie!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki 

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame