kuky band 22 dní
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsVideo

Nová tanečná bomba! Kuky Band spravili cover na Žbirkov hit ’22 dní‘!

Chalani z Kuky Band spravili cover na ’22 dní‘

Kuky Band štartuje svoju novú éru coverom na song od Mekyho Žbirku s názvom 22 dní! Populárna dvojica nás opäť potešila tanečnou a úsmevnou novinkou, ktorá vyšla aj spolu s vtipným videoklipom. Ten sa produkciou líši od všetkých ostatných a nejde o len o výnimočnú záležitosť. Vytvorili si nový YouTube kanál a majú aj nový merch, ktorý si môžeš zakúpiť exkluzívne len na našom shope! 

Populárne rómske duo prežíva skvelé obdobie, v roku 2020 sa dostalo do povedomia verejnosti vďaka coveru na pieseň Zatancuj Si So Mnou. Minulý rok na seba zas upozornilo okrem iného aj spoluprácou so skupinou DMS. Okrem piesne Čalamáda sa chalani začali čoraz viac dostávať do médií a majú za sebou aj viacero zaujímavých rozhovorov, vrátane toho nášho, silvestrovského. Interview vyšlo aj spolu s fantastickým tanečným songom, obe videá nájdeš na našom YouTube kanáli!

Kuky Band má nový merch! Máš záujem o exkluzívne tričká? Klikaj na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame