sima 14 sexuálne
Zdroj: youtube.com
NewsVideo

Sima v rozhovore priznáva, že bola v 14 rokoch sexuálne zneužívaná!

Sima priznala, že bola v 14 rokoch sexuálne zneužívaná

Rapperka Sima má za sebou najnáročnejší rozhovor v jej živote, v ktorom potvrdila, že bola v 14 rokoch sexuálne zneužívaná. V 26-minútovej konverzácii s investigatívnou novinárkou Kristínou Kövešovou prezradila všetko ohľadom zákulisia tejto traumatizujúcej skúsenosti z detstva. Je jednou z obetí vyčínania známeho manželského páru z Mojmíroviec, ktorý v tom čase predstieral, že vlastní modelingovú agentúru.

sima 14 sexuálne
Zdroj: youtube.com

Autorka hitov Spolu či Dýchaj tvrdí, že vtedy spolu s maminou o ničom netušili. Komunikácia s párom totiž prebiehala prostredníctvom pani manželky, ktorá sa tvárila priateľsky a kontaktovala ju po účinkovaní v televíznej súťaži.

Keď ti do hlavy stále tlačia to, že ty môžeš za to, že si bola zneužitá, tak to dieťa presvedčia, že je to jeho vina. Po tom, ako sa to stalo prvý raz, ma tam nútili chodiť zastrašovaním, alebo cez výstražné správy. Určite si to všimli aj v škole, ale neriešili to, lebo si zrejme mysleli, že sa ma niečo takéto nemôže týkať. V škole som uprostred hodiny začala plakať, keď mi od nich prišla SMS-ka a potom prišlo obdobie, kedy som im stále klamala. Oni mali ale všetko vyrátané a všetky klamstvá mi vyvracali.“

Ich kontakt sa následne stupňoval, čo vyvrcholilo osobným stretnutím Simy a páru u nich doma. Klikaj na link nižšie a vypočuj si úprimnú výpoveď jednej z našich najpopulárnejších speváčok. Sima svojou odvahou a silnou osobnosťou pomohla desiatkám dievčat po celom Slovensku.

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame