will smith chris rock oskary 2022
Zdroj: japantimes.co.jp
SvetNewsVideo

Will Smith dal facku Chrisovi Rockovi: Bol incident na Oskaroch hraný?

Will Smith a facka Chrisovi Rockovi: Bolo to hrané?

Hollywoodská hviezda Will Smith sa na odovzdávaní cien Oskarov 2022 postarala o poriadny rozruch. Doslova totiž „vylepil“ Chrisovi Rockovi pred vyhlásením jednej z cien večera po tom, ako Rock zavtipkoval na adresu jeho ženy, Jade Pinkett Smith.

will smith chris rock oskary 2022
Zdroj: japantimes.co.jp

Jada, nemôžem sa dočkať GI Jane 2,“ povedal v jasnej súvislosti s jej krátkym účesom, ktorý je výsledkom tzv. alopécie. Ide o chorobu, ktorá zapríčiňuje vypadávanie vlasov. Akonáhle sa Will Smith pozrel na svoju polovičku a zistil, že jej tento žart bol nepríjemný, napochodoval na pódium a Rockovi dal facku v priamom prenose.

Počas toho ako sa na svoje miesto vracal, kričal „drž si meno mojej ženy z tvojej sk**venej huby„. Neskôr sa za svoju reakciu ospravedlnil a počas svojej neskoršej víťaznej reči za triumf v kategórii Najlepší herec sa ospravedlnil aj zvyšným nominovaným. Ospravedlnenie však neadresoval Chrisovi Rockovi. K celej situácii sa zatiaľ ani jeden z komikov priamo nevyjadril.

Will Smith sa stal „hviezdou“ Oskarov 2022

Smith sa následne objavil aj na Vanity Fair Oscar párty so synmi Treyom a Jadenom, dcérou Willow a manželkou. Pózovali so soškou a usmievali sa pre fotografov, akoby sa nič nestalo. Ostatní hostia však na incident reagovali, režisér David Furnish tvrdí, že synom, ktorých má spolu s spevákom Elton Johnom hovoria aby „nikdy nikoho za žiadnych okolností neudierali„.

Herečka a komička Tiffanny Haddish sa Smitha zastala, tvrdí, že sa len zastával svojej manželky. Jaden, syn Willa Smitha, na Twitteri na situáciu reagoval stručne: „Takto to robíme my.“ Zvyšní členovia filmového priemyslu Smitha kritizujú a Akadémiu žiadajú, aby zakročila a podnikla disciplinárne kroky. Herec Mark Hamill zo Star Wars incident opísal ako „najškaredší moment Oskarov v histórii„.

Večer priniesol aj zaujímavé hudobné vystúpenia, svetoznáma Beyoncé naživo predviedla song Be Alive. Ide o titulnú pieseň filmu King Richard, za ktorý získal Will Smith spomínanú sošku v kategórii Najlepší herec. Billie Eilish a jej brat Finneas sa popasovali so živým prevedením skladby No Time To Die, videá si môžeš pozrieť nižšie.

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Genius

Zdroj titulného obrázku: japantimes.co.jp

Komentáre

Odporúčame