p.a.t. separ hodváb
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

P.A.T. vydal klip k songu ‚Hodváb‘, Separ sa v ňom obliekol za 24 000 €!

P.A.T. a Separ v spoločnej novinke ‚Hodváb‘

Dvojica slovenských rapperov, P.A.T. a Separ, sa spojila v nedeľňajšej novinke s názvom Hodváb. Nejde o ich prvú spoluprácu, keďže sme ich mohli spolu počuť už v songoch Zrkadlo, Gojira či Ples z albumov Franto, 3UMFPancier. Chalani v novom tracku prekvapili prejavom a aj výzorom, „pouličný autor tónov“ vo svojej slohe netradične zvýšil hlas. Tento štýl môžeme nazvať aj ako tzv. scream rap, medzi jeho predstaviteľov patria mená ako 6ix9ine, XXXTentacion či Lil Jon.

V refréne počujeme jeho hnev, zrejme voči istým kolegom z hip-hopovej brandže, ktorí sú podľa neho falošní a prezliekajú kabáty:

„Presne tak jak deň vystrieda noc, ty prezlečieš svoj kabát ako potkan. Necením vás, vidím trčať váš chvost, ste špinavé prádlo, ja som čistý hodváb.“

Najväčšie prekvapenie však priniesol výzor oboch rapperov, Franto si zmenil účes a Separ prišiel v oblečení za nemalú sumu. Všetky informácie ohľadom jeho outfitu ponúkol instagramový profil @separ__fits, na ktorom možno nájsť množstvo vzhľadov rappera aj spolu s jednotlivým oblečením a cenovými hodnotami. Jeho kombinácia sa v najnovšom videoklipe vyšplhala až nad hranicu 24 000 €!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, instagram.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame