matt zrebný ako sa máš
Zdroj: MATT Zrebný
KLIPSK/CZNewsFUNKPOPVideo

MATT Zrebný sa v klipe k songu ‚Ako sa máš‘ odkazuje na seriál Netflixu!

MATT Zrebný vydáva pop-funkovú novinku ‚Ako Sa Máš‘

YouTuber a po novom už aj spevák MATT Zrebný vydáva novinku Ako Sa Máš, song uzrel svetlo sveta dnes, 24. marca 2022! Populárna tvár slovenskej internetovej scény to s hudobnou kariérou myslí vážne a dokazuje, že song Seen zo septembra 2021 nebol len jednorazovou záležitosťou. Dnešná novinka je už jeho piatym sólovým singlom a rozhodol sa zmeniť žáner. Na pomoc si do klipu zavolal známu TikTokerku, o všetkom nám povedal viac v mini-rozhovore, ktorý nájdeš v článku nižšie! 

„Témou songu je ghosting, ten začína, keď sa ti ten druhý prestane bezdôvodne ozývať. To je podľa mňa problém dnešnej doby, že ľudia zo vzťahu odchádzajú bez dôvodu. Teda bez toho, aby na to upozornili tú druhú stranu.

Herečka, ktorú v klipe vidíte počas celej doby jeho trvania je známa TikTokerka, Sandra Šinová. Čo sa týka žánru, prvýkrát som išiel do pop-punku. Ešte som to nerobil, bola to pre mňa výzva, žáner mi veľmi sadol a v budúcnosti sa mu budem ešte určite venovať. Réžiu, kameru a námet mal na starosti Marko Procházka a produkciu Mišo Petrovský.

Tento klip je o niečo filmovejší než tie predošlé, považujem ho za svoj najlepší zatiaľ. Použili sme v ňom referenciu na seriál You, každý, kto ho videl, tomu určite porozumie.“

matt zrebný ako sa máš
Zdroj: MATT Zrebný

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, MATT Zrebný

Zdroj titulného obrázku: MATT Zrebný

Komentáre

Odporúčame