majk spirit mairee wassup
Zdroj: open.spotify.com
SK/CZNewsEDMHIP-HOP

Majk Spirit a Mairee vydávajú novinku Wassup! Takýto zvuk by si nečakal!

Majk Spirit a Mairee vydávajú song Wassup

Štvrtok prináša veľké prekvapenie, Majk Spirit a Mairee je nečakané spojenie, ktoré nám do uší posiela horúcu novinku s názvom Wassup! Známe osobnosti hip-hopovej, resp. EDM slovenskej scény vydali klubovú spoluprácu, ktorá už má za sebou aj svoju živú premiéru pred publikom!

Na Instagrame populárneho DJa sa objavilo video z nedávnej akcie, na ktorej diváci dostali možnosť si skladbu vypočuť. Ich reakciu si môžete pozrieť v stories Maireeho či Majka Spirita, ktorý video prezdieľal. Skladba Wassup vyšla 17. marca 2022 na všetkých streamovacích platformách.

Jeden z našich najpopulárnejších producentov na seba v septembri 2021 upozornil spoluprácou s dvojicou DEEPTHOUGHT a Ronie v energickom songu Daj mi ruku. V prvom prípade ide o speváka a rappera Jakuba Al Sabriho, slovenského rodáka žijúceho v Dubaji. Ronie je nám už o niečo povedomejšia, najmä vďaka kolaboráciám s Dominikou MirgovouMajkom Spiritom či Tomim Popovičom.

Naposledy si v decembri 2021 zobral na starosť bootleg remix skladby Jakooo. Ide o song skupiny Cico Band & Rene Rendyho z ich nového albumu Kelovačky, plného rómskych rytmov a aj nefalšovanej tanečnej hudby. 17. januára 2022 vyšla na našom YouTube kanáli jeho spolupráca s českou speváčkou Elis Mraz v songu Survivor.

Song možno zaradiť dokonca až do žánru hardstyle, najmä koniec skladby, v ktorom sa dostávame na absolútny elektronický vrchol. Veríme, že sa skladbe bude dariť a budeme ju počuť na mnohých akciách naprieč rokom 2022!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: open.spotify.com

Komentáre

Odporúčame