Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Kim Kardashian a Pete Davidson sú oficiálne spolu! Čo na to Kanye West?
kim kardashian pete davidson
Zdroj: instagram.com, racked.com
News

Kim Kardashian a Pete Davidson sú oficiálne spolu! Čo na to Kanye West?

Kim Kardashian a Pete Davidson sú oficiálne spolu

Americká modelka Kim Kardashian a herec Pete Davidson oficiálne tvoria pár. Známa podnikateľka v piatok, 11. marca, na svojom Instagrame zverejnila fotky z jej domu v Kalifornii, na ktorých sa prekvapivo nachádza aj známy komik. Nik o nich už teda nemusí a nemôže špekulovať, ide o prvé a jasné potvrdenie tohto romániku. Na jednej z fotiek na seba obaja zblízka hľadia, na druhej mu vlastníčka ôsmeho najsledovanejšieho Instagramového účtu posiela bozk.

Celebritný pár ľudia po prvý raz začali spájať v októbri minulého roka. Odvtedy sa na verejnosti viackrát držali za ruky, čo neuniklo pozornosti pozorných pouličných fotografov. Tieto fotografie sa na Instagrame objavili len pár dní po tom, čo herečku z reality show súd v Los Angeles prehlásil za legálne slobodnú. Stalo sa tak pár mesiacov na to, čo o tento status Kim požiadala a jej bývalý manžel, Kanye West alias Ye, ho odmietal.

Tento pár, ktorý bol v rozvodovej bitke celý predošlý rok, je teda finálne rozvedený. Majú spolu štyri deti: dcéry North a Chicago a synov Sainta a Psalma.

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, edition.cnn.com, billboard.com

Zdroj titulného obrázku: instagram.com, racked.com

Komentáre

Odporúčame