megan thee stallion dua lipa
Zdroj: youtube.com
KLIPSvetNewsHIP-HOPPOPVideo

Megan Thee Stallion a Dua Lipa odhalili v spoločnom klipe takmer všetko!

Megan Thee Stallion a Dua Lipa v novom klipe

Americká rapperka Megan Thee Stallion a britská speváčka Dua Lipa sa spájajú v novom klipe ku skladbe Sweetest Pie! Známe tváre svetového hudobného šoubiznisu odhaľujú takmer všetko, keďže v texte hovoria, že nám dávajú ochutnať z toho „najsladšieho koláča„. Text plný sexuálnych metafor a provokačných viet je súčasťou novinky, ktorá vyšla 11. marca 2022.

Song, ktorý má chytľavý a rytmický letný beat, je zároveň prvou piesňou z nadchádzajúceho druhého albumu populárnej rapperky. Ten prvý, s názvom Good News, vyšiel 20. novembra 2020. Pre obe dievčatá ide v tomto roku o prvú hudobnú aktivitu.

Megan i Dua sa v klipe prezentujú ako sebavedomé a dospelé ženy, ktoré majú nad svojou sexualitou absolútnu kontrolu. V hudobnom klipe, ktorého koncept vymyslela sama Megan, sa miešajú krásne veci s tými strašidelnými. Téma skladby je teda sladká a príjemná, ale zároveň aj veľmi nebezpečná. Režisérom tohto zaujímavého videoklipu je Dave Meyers, ktorý má za sebou množstvo spoluprác s hudobnými hviezdami. Spomenieme napríklad klipy ku skladbám Humble od Kendricka Lamara či Katy Perry a jej Firework.

Dua Lipa sa onedlho predstaví slovenským fanúšikom, a to už o necelé tri mesiace! V rámci festivalu Lovestream totiž svetoznáma popstar vystúpi na bratislavskom Tehelnom Poli11. júna tohto roka! Lístky si môžeš stále zakúpiť na stránke predpredaj.zoznam.sk.

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Genius, predpredaj.zoznam.sk

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame