Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Calin vydáva nový album Popstar, ktorý má ľuďom odľahčiť myšlienky
calin album popstar
Zdroj: parlophone.cz, twitter.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Calin vydáva nový album Popstar, ktorý má ľuďom odľahčiť myšlienky

Calin vydáva druhý album s názvom Popstar

Český rapper Calin vydáva druhý album Popstar, ktorý pustil von 11. marca a nájdeš ho na všetkých streamovacích službách! Spevák z Brna prináša fanúšikom po dvoch rokoch ďalší projekt, na ktorom sa nechádzajú aj známe songy ako Praha/Vídeň či Asgard. Tie boli vonku ešte pred vydaním samotného albumu.

24-ročný Calin Panfili patrí medzi najpopulárnejšie mená českej hudobnej scény a jeho prvý album Svědomí vyšiel v novembri 2020. Rapper, ktorý za svoj vzor považuje Eda Sheerana, si na album zavolal aj mená ako Ben Cristovao, Viktor Sheen, KOJO či STEIN27.

Calin v albume s Cristovaom kolaboruje už druhýkrát, po prvý raz ich dala dokopy skladba Děvče v první řadě. Jej videoklip patril k vôbec najzaujímavejším v roku 2018. Český rapper KOJO už spolupracoval s Calinom i Cristovaom a STEIN27 je na tamojšej scéne populárnym menom dlhšiu dobu.

Album Popstar mal byť vydaný neskôr

Calin je rodákom z Moldavska, ktoré susedí len s Rumunskom a Ukrajinou. O druhej menovanej krajine sa v súčasnosti zo známych dôvodov často hovorí, preto sa umelec na Instagrame so svojimi fanúšikmi a sledovateľmi podelil o jeho myšlienky a aj názory:

S tým šialenstvom, ktoré sa deje, prežívame každý moment s ťažkým srdcom. Keďže nedokážem myslieť na nič iné, nemal som ani predstavu niečo vydať. Musieť zrušiť cestu do domoviny, vedľa ktorej sa dejú tieto veci a sledovať, čo hrozí blízkym ľuďom, je neskutočná bezmocnosť.

Ani si nedokážem predstaviť pocity niekoho, kto má rodinu v centre diania. Po tom, čo som tri dni nebol schopný myslieť na nič iné, som si pustil nový release Yza (Yzomandias) a uvedomil si, že som po dvoch dňoch aktívneho vstrebávania informácií, ktoré mi dvíhali žalúdok, som si našiel hodinu, počas ktorej sa mi myseľ upokojila a presunula inam.

Presne kvôli tomu som sa rozhodol release nepresunúť a album 11.3 vydať. Nie kvôli sebe, mne je to v tento moment úplne ukradnuté, ale verím, že to môže niekomu aspoň nachvíľu odľahčiť myšlienky. Slava Ukraini.

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop.rukahore.sk, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, extra.cz, rapzzz.com, Instagram

Zdroj titulného obrázku: parlophone.cz, twitter.com

Komentáre

Odporúčame