hokejisti song
Zdroj: startitup.sk, zivaspomienka.sk
SK/CZNews

Bronzoví hokejisti sú späť na Slovensku, ktorý song im hral stále v šatni?

Bronzoví hokejisti sú späť doma! Ktorý song im hral v šatni?

Slovenskí hokejisti sa na tohtoročnej zimnej olympiáde v Pekingu postarali o historický úspech, ktorý po každom zápase podporoval aj jeden song. Skupina mladých športovcov na čele s trojicou Hrivík, Cehlárik a Slafkovský nám dokázala, že hokej je u našich fanúšikov stále športom číslo jeden. Zisk bronzovej medaily predstavuje našu vôbec prvú hokejovú, najbližšie sme k nej naposledy boli v roku 2010 vo Vancouveri. Ktorá pieseň im však hrala v šatni a sprevádzala ich na ceste za úspechom?

Spojenie, ktoré predbehlo dobu. Jeden z najpopulárnejších spevákov slovenskej popovej histórie a skladba, ktorá patrí medzi jeho najväčšie hity. Ide samozrejme o Karla Duchoňa a pieseň Mám Ťa Rád, ktorá podľa vyjadrení hokejistov po príjazde na Slovensko patrila medzi tie najhranejšie v šatni. Song odznel aj v utorok na bratislavskom Námestí SNP pri príležitosti oficiálneho privítania bronzových chlapcov. Na pódiu nám ukázali, že aj napriek tomu, že je pieseň oveľa staršia ako každý zo športovcov, jej text ovládajú dokonale.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk. Nezabudni tiež hlasovať za svojich obľúbených interpretov v 19 kategóriách v našej ankete Ruka Hore Awards na stránke awards.rukahore.sk. Hlasovanie trvá do 1. marca. 

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: startitup.sk, zivaspomienka.sk

Komentáre

Odporúčame