Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Lucie Vondráčková v songu Tak nebuď prekvapená spieva po slovensky!
lucie vondráčková tak nebuď prekvapená
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Lucie Vondráčková v songu Tak nebuď prekvapená spieva po slovensky!

Lucie Vondráčková spieva v novom songu po slovensky!

Niekoľkonásobná strieborná česká slávica Lucie Vondráčková hneď po sviatku zamilovaných vydala ďalšiu baladu z aktuálneho albumu Láskověty s názvom Tak nebuď prekvapená. O tom, že slzy po zotmení padnú do prázdnej dlane a láska sa končí pri lúčení spieva speváčka tentokrát po slovensky. Sama nám o novinke prezradila viac:

„Pesničku milujem, spievať po slovensky bol nápad Kamila Peteraja. Mala som zo slovenčiny rešpekt a trochu strach, ale autori mi dali v štúdiu poriadnu dávku slovenčiny. Kamil bol samozrejme pri nahrávaní, takže mi nič nedarovali a pilovalo sa každé mäkké L a neexistujúce E s mäkčeňom.“

Klip k pesničke je priam rozprávkový a Lucka tam vyzerá ako princezná zo zámku, veď posúďte sami:

Rodáčka z Prahy pochádza z muzikantskej rodiny, otec Jiří je známy herec, spevák a hráč na klavír či basovú gitaru. Matka Hana Sorrosová je textárka a prekladateľka, pričom tetu Helenu Vondráčkovú poznáme všetci veľmi dobre. Po prvý raz sa pred kamerou predstavila už v deviatich rokoch, neskôr si zahrala aj v seriáli Arabela. Účinkovala tiež vo filmoch Juraja Jakubiska a štyrikrát si odniesla cenu z odovzdávania cien TýTý (náš OTO). Od roku 2006 sa tiež môže popýšiť titulom ‚doktorka filozofie‘.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk. Nezabudni tiež hlasovať za svojich obľúbených interpretov v 19 kategóriách v našej ankete Ruka Hore Awards na stránke awards.rukahore.sk. Hlasovanie trvá do 1. marca. 

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame