Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Hudobný talent Matěj Vávra vydáva debutový album Mezi Černou A Bílou!
matěj vávra mezi černou a bílou
Zdroj: hudba.zoznam.sk
KLIPSK/CZNewsPOPRnBROCKVideo

Hudobný talent Matěj Vávra vydáva debutový album Mezi Černou A Bílou!

Matěj Vávra vydává debutový album Mezi Černou A Bílou

Superstarista Matěj Vávra vydáva svoj debutový album Mezi Černou A Bílou. Po účasti v spomínanej televíznej súťaži sa Matěj ihneď pustil do vlastnej tvorby. Poslucháči už mali možnosť vypočuť si ochutnávky z albumu v roku 2021. Konkrétne šlo o skladby Nech Mě V Tobě Plout a Světlo, na ktorej hosťuje raper P.A.T.. V minulosti sa tiež zviditeľnil vďaka účinkovaniu v ďalšej speváckej súťaži, X Factor CZ/SK, v ktorom sa dostal až do finálových kôl. Samotný autor nám prezradil čo chce albumom v poslucháčovi vyvolať a čo súbor 12 piesní vlastne obsahuje:

„Ten, kto má rád zapamätateľný fresh pop si určite príde na svoje. Slovami neviem popísať, ako som rád, že je album konečne vonku. Ako sa hovorí, do tejto chvíli bol album môj, odteraz je už Váš. Napísal som ho pre Vás, aby ste sa pri ňom mohli vychillovať, aby Vás ráno nakopol, zdvihol náladu, aby ste sa mohli vyplakať (pokiaľ treba) a dúfam, že si počúvanie všetkých farieb užijete.

Ide o môj prvý album a v pesničkách som sa vypísal z toho, čo ma trápi a čo ma nakopáva. Tiež aj čo som zažil, skrátka čo cítim a snažil som sa o to, aby odo mňa mali poslucháči playlist na rôzne škály emócií a spoznali ma viac nielen ako interpreta, ale hlavne ako človeka. Na albume sa odzrkadlili všetky štýly, ktoré ma bavia a sám ich počúvam (pop, R&B, rock).“ 

matěj vávra mezi černou a bílou
Zdroj: Matěj Vávra

Matěj Vávra o hosťoch a producentovi albumu

„Už dlhšie som produkoval a písal nové songy. Začal som ešte v Česku, keď sa objavila korona a ďalších 10 trackov som dorobil po návrate do Bratislavy. Tam som si dal dokopy svoje štúdio. Na albume sa objavia aj zaujímaví hostia (P.A.T., Laris Diam, Dominika Mirgová, Majk Spirit a Celeste Buckingham).

Všetkých 12 songov nájdete na streamovacích službách ako sú iTunes, Apple Music, Spotify, Deezer atď. Album som si sám hudobne produkoval, ako vždy aj písal texty a vymýšľal spevácke linky. Chcem sa poďakovať každému hosťujúcemu interpretovi, ktorý album obohatil a v neposlednom rade patrí veľká vďaka Maikymu Beatz, ktorý sa postaral o mix a master skladieb.“

Matěja si možno pamätáte vďaka nášmu mashupu z januára 2021, kedy spoločne s moderátorom Tomym Kottym zmixovali viacero hitov. Tieto songy spojili s merchom daných interpretov a vznikla takmer šesťminútová nálož hudby. Všetok merch a ešte omnoho viac nájdeš na shop.rukahore.sk!

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk. Nezabudni tiež hlasovať za svojich obľúbených interpretov v 19 kategóriách v našej ankete Ruka Hore Awards na stránke awards.rukahore.sk. Hlasovanie trvá do 1. marca. 

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Matěj Vávra

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame