šorty ego oukej
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Šorty a Ego sa v klipe k songu Oukej menia na animované postavičky

Šorty, Ego a klip ku skladbe Oukej

Šorty a Ego sa v novom klipe ku skladbe Oukej menia na pohyblivé postavičky. Skladba sa zároveň stala tretím videosinglom z minuloročného Šortyho EP Sám sebou. Povizuáloch k songom Sám sebou a Ešte raz tentokrát aj v animovanom prevedení, o ktoré sa postaral Imrich Kútik. Hudba patrí producentovi Fillipianovi, ktorý sa postaral aj o zvuk singlu.

Skladba Oukej opisuje vzťah medzi mužom a ženou a predovšetkým to, ako najefektívnejšie muž predchádza hádke s jeho polovičkou. Akčné animované video sa nesie viacmenej v anime štýle. Postavami sú žena (superhrdinka) a aj tvor podobný známej postavičke z PokémonaPikachuovi. Novinka Šortyho a Ega vychádza symbolicky na Valentína.

,,Nezvyknem vyhrávať hádky s mojou ženou, a preto sa im snažím vyhýbať čo najviac. Je jasné že sa tomu občas vyhnúť nedá, veď spolu zdieľame život viac ako 6 rokov. Myslím že o ďalšiu hádku si koledujem vydaním tohto tracku haha.

Šorty nám okrem osobného priznania povedal aj niečo o novej hudbe, ktorá sa už pomaly blíži:

,,Idem si veľmi pomaly, mám čas. Tým, že stále nie sme z pandémie vonku, je náročné aj točiť klipy. Napriek tomu robím všetko pre to, aby som natočil čo najviac klipov z EP Sám sebou, bola by totiž škoda nechať skladby s potenciálom zatratiť. Chystáme sa natočiť video aj ku skladbe Bezo mňa s Lvcasom Dopeom na leto. Mám prichystané aj nové single, ale kým dostanú finálnu podobu, potrvá to ešte pár mesiacov. Ale ako hovorím, nikam sa neponáhľam.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk. Nezabudni tiež hlasovať za svojich obľúbených interpretov v 19 kategóriách v našej ankete Ruka Hore Awards na stránke awards.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Šorty

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame