objav roka 2021
Zdroj: www1.pluska.sk, koktail.pravda.sk, refresher.sk
News

Kto by mal byť víťazom kategórie Objav roka? Hlasuj a vyhraj skvelé ceny!

Víťaz kategórie Objav roka 2021? Hlasuj a vyhraj!

Rok 2021 nám predstavil hneď niekoľko ašpirantov na víťazstvo v kategórii Objav roka. Tento článok je spojený s našou anketou Ruka Hore Awards a kategóriou Objav roka 2021. V nej môžeš hlasovať za jedného z 23 interprétov, ktorí v minulom roku bodovali, alebo sa mimoriadne zviditeľnili. Hlasovať môžeš za týchto umelcov a umelkyne: Hard Rico, Shimmi, Sak10Denz, Adam Pavlovčin, Dlugosh, Téčko, Duch, Cico Band, Karin Ann, Rene Rendy, Nia, Adam2K52, Blako, Matt, Elizabeth Kopecká, Vercetti CG, Emma Lacova, Yael, Cizinci, Arthur, Luca Brassi10x, SIMILIVINLIFE a Tamara Kramár.

Ruka Hore Awards 2021 sa už nezadržateľne blíži, hlasuj za svojich obľúbených interpretov, albumy či videoklipy roka v 19 rôznych hudobných kategóriách a vyhraj hodnotné ceny od našich skvelých sponzorov a partnerov! Hlasovať môžeš do 1. marca na stránke awards.rukahore.sk.

Ruka Hore Awards je prestížna hudobná česko-slovenská anketa popularity vyhlasovaná už od roku 2013. Anketu organizuje multižánrová platforma Ruka Hore a hlasovanie prebieha vždy online. Prvé slávnostné odovzdávanie cien prebehlo kvôli pandemickým opatreniam v roku 2020 formou online galastreamu na YouTube kanáli Ruka Hore, ktorý má vyše 333 000 odberateľov. Minulý rok sa do 8.ročníka ankety Ruka Hore Awards svojim hlasom zapojilo vyše 40 000 ľudí, čo je rekordné číslo spomedzi všetkých hudobných ankiet na Slovensku.

ruka hore awards objav roka
Zdroj: Ruka Hore

Ruka Hore Awards: Objav roka 2021

Hard Rico je kontroverzný rapper z Ostravy, ktorý zaujal debutovým albumom Devil’s Son. Člen BLAS gangu, Shimmi, si v minulom roku na svoje konto pripísal kolaboráciu s Nik Tendom vďaka tracku Ideas. Rapperi SAK10DENZ a LUCABRASSI10X sa objavili na novom albume od Pil Ciho, konkrétne v skladbe 7:30 ráno v Bratislave. Ďalej tu máme aj víťaza SuperStar Adama Pavlovčina spolu s Elizabeth Kopeckou, ktorá v súťaži skončila na druhom mieste. Dlugosh je slovenský producent, ktorý je podpísaný v Hexagon HQ, čo je hudobný label svetoznámeho holandského DJa Don Diabla. Máme tu však aj mladého Trenčana a člena Dogma Family, Téčka či zástupcu novej vlny a speváka z Čadce, Ducha.

Hlasuj za svojich obľúbených interpretov, albumy či videoklipy roka v 19 rôznych hudobných kategóriách a vyhraj hodnotné ceny od našich skvelých sponzorov a partnerov! Hlasovať môžeš do 1. marca na stránke awards.rukahore.sk.

Predstavovačka nominovaných pokračuje interprétmi albumu Kelovačky, hlasovať možno za Cico Band i Rene Rendyho. Karin Ann sa v minulom roku mimoriadne zviditeľnila aj na medzinárodnej úrovni a Nia vydala svoje prvé single, vrátane songu Maj Sa s Tinou. Mladý ružomberský rapper Adam2K52 na seba upozornil decembrovou skladbou SSS so Separom, český rapper Vercetti je zas súčasťou zoskupenia 100K. Súčasťou kategórie sú aj pražský rapper Blako a YouTuber Matej Zrebný, ktorý sa vybral na svoju hudobnú cestu pod pseudonymom Matt.

Hlasuj za svojich obľúbených interpretov, albumy či videoklipy roka v 19 rôznych hudobných kategóriách a vyhraj hodnotné ceny od našich skvelých sponzorov a partnerov! Hlasovať môžeš do 1. marca na stránke awards.rukahore.sk.

Objav roka 2021: Predstavovačka nominovaných

Song Skromná od YouTuberky Emy Lacovej obletel celé Slovensko, rovnako ako coversong Vďaka Ti, ktorého súčasťou je dredatý spevák, model, rapper a herec Yael. Franklin Catch & Rakys alias Cizinci v roku 2021 zaujali songom Zabiják, ktorý na YouTube presiahol hranicu dvoch miliónov pozretí. Na YouTube kanáli Illuminate sme mali možnosť zahliadnuť aj mladý objav s názvom Arthur, rapper vydal prvé tri skladby. Kategóriu uzatvára mladý košický spevák a rapper SIMILIVINLIFE, ktorý vydal debutový album SimiLivinLove, spolu s Tamarou Kramárovou. Speváčka na svojom YouTube kanáli v priebehu roka svojich fanúšikov tešila krátkymi akustickými covermi známych skladieb a vlastnými trackmi, písanými po anglicky.

Hlasuj za svojich obľúbených interpretov, albumy či videoklipy roka v 19 rôznych hudobných kategóriách a vyhraj hodnotné ceny od našich skvelých sponzorov a partnerov! Hlasovať môžeš do 1. marca na stránke awards.rukahore.sk.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, awards.rukahore.sk

Zdroj titulného obrázku: www1.pluska.sk, refresher.sk, koktail.pravda.sk

Komentáre

Odporúčame