Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Frayer Flexking a BLAS gang: "Odkedy nefúkam, tak už aj chodím spávať."
frayer flexking blas gang
Zdroj: youtube.com
SK/CZNewsHIP-HOPRozhovoryVideo

Frayer Flexking a BLAS gang: „Odkedy nefúkam, tak už aj chodím spávať.“

Rozhovor: Frayer Flexking a BLAS gang

V najnovšom rozhovore Bandurka obkľúčil takmer kompletný BLAS gang na čele s ich lídrom, ktorým je Frayer Flexking. Dorazilo ich niečo cez dvanásť a v rámci podpisovačky sa u nás zastavili na 30 minútové interview. V polhodinovom rozhovore sa dozvieš niečo o jednotlivých členoch, alebo o ich funkciách v skupine.

Prezradili tiež, ako vyzerá ich proces v štúdiu, ale hlavne myšlienku za ich čerstvým spoločným projektom BLASinec. Flexking Bandurkovi okrem iného povedal aj príbeh za názvom albumu:

Začalo tak, že sme boli trojdňoví, tri dni sme mali párty na moje narodky. Zajo zrazu prišiel za mnou a hovorí, ‚toto je čistý blásinec‘. Takže sme len vymenili písmeno ‚z‘ za ‚s‘ a vznikol, podľa mňa, extrémny názov. Úplne nás to vystihuje, lebo ten, kto nás pozná vie, že sme extrémne zvery. Keď niekam prídeme, ľudia odtiaľ odchádzajú, alebo to s nami nevydržia.

Koľko piesní ste k albumu BLASinec spravili? Vyberali ste z viacerých, alebo ste mali presne stanovenú hranicu?

Sedemnásť (smiech). Jasné, vždycky máš ‚šuflíkovky‘, teda tracky, čo sa tam nedostanú. My sme to všetko zbúchali na poslednú chvíľu, ani sme nerozmýšľali nad albumom. Zrazu ale vzniklo toľko skladieb, že sme to dali dokopy a vzišiel z toho tento súbor 17 songov. Tento projekt je hlavne o Blas gangu, chápete? Nie je to o featoch, je to o nás a sú to tak našľahané tracky, že chalani, ktorý na tomto projekte rappovali prvýkrát, schovali do vačku väčšinu scény.

Členovia BLAS gangu nemajú rovnaký režim, všetky tracky vznikajú organickyFlexkinga rap už aj živí a priznáva, že po novom už aj začal spávať:

„Jasné, živí ma to, mám to ako robotu, ako brigádu. Nechodím spávať. Srandujem, odkedy nefúkam, už chodím spávať.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame