charli xcx rina sawayama beg for you
Zdroj: muumuse.com
KLIPSvetNewsEDMPOPVideo

Charli XCX a Rina Sawayama zobrali meme a spravili z neho popový hit

Charli XCX, Rina Sawayama a ich novinka Beg For You

Britské speváčky Charli XCX a Rina Sawayama vydali v piatok, 28. januára novinku s názvom Beg For You, ten však znie už od prvého počutia povedome. Chytľavá tanečná skladba obsahuje množstvo energie, ktoré by uvítala každá diskotéka, ale jeho refrén bol inšpirovaný songom spred 17 rokov.

Charli XCX vydala túto novinku ešte pred vydaním jej piateho štúdiového albumu, CRASH, ktorý uzrie svetlo sveta už 18. marca tohto roku. Diskusie ohľadom tohto songu sa točia najmä okolo známej melódie v refréne, ktorá pochádza zo songu Cry For You. Ten má na svedomí švédska speváčka Petra Marklund, známejšia pod pseudonymom September. Populárne britské speváčky sa songom inšpirovali tým, že z neho použili vokálny „sample„, ktorý počujeme práve v refréne skladby.

Napriek tomu, že pieseň z roku 2006 tento rok oslavuje svoje 17. narodeniny, stále patrí k európskym tanečným hymnám. Za svoju popularitu môže vďačiť najmä roku 2018, v ktorom ju používatelia sociálnej siete Twitter priviedli späť k životu. Slovami z refrénu skladby, „you’ll never see me again“ prezentovali každodenné aktivity akými sú strata ponožky počas prania či varenie. Zo songu sa stal populárny meme, aj preto znie aktuálna novinka tak povedome.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, elitedaily.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame