puerto majk spirit milky way expanzia
Zdroj: youtube.com, instagram.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Puerto a Majk Spirit v klipe ku skladbe Milky Way + nové EP Expanzia

Puerto a Majk Spirit v Milky Way klipe + EP Expanzia

Puerto a Majk Spirit sa spájajú v klipe ku skladbe Milky Way a najväčšou novinkou je oznámenie nového EP Expanzia. 29-ročný rodák z nášho hlavného mesta vydáva nový projekt už o pár dní, 30. januára. V novom vesmírnom klipe sa však spájajú popredné mená nášho latino a hip-hop sveta, ktoré tento song predstavili ešte v predošlom kalendárnom roku. Samotný song Milky Way totiž vyšiel na streamovacích platformách už 28. decembra 2021.

Na toto slovné spojenie z názvu songu sa latino spevák odkazuje ako na mliečnu dráhu a aj známu mliečnu čokoládovú tyčinku. Spirit sa v tracku objavuje až na konci, pretože po druhom refréne dostal vlastnú slohu, ktorá pieseň ukončuje. Zaujímavou je však časť pred druhým refrénom, kedy Puerto svoju slohu spomaľuje. Ide o nevídaný ťah, znie to, akoby sa strácal, padal do neznáma, alebo vesmíru a toto spomalenie dodáva skladbe originálnu príchuť.

Puerto a myšlienka nového EP Expanzia

V súvislosti s novým projektom sa Puerto vyjadril k jeho vzniku a myšlienke. Všetko zverejnil v popise pod príspevkom na svojom Instagramovom profile:

Skladby som nahral koncom decembra 2020 a až teraz zisťujem, že EP vychádza po roku. Práve preto, že najprv sa všetko z toho, čo som napísal do skladieb, muselo zhmotniť v skutočnom živote. Bez toho proste skladby nemohli ísť von. To, čo som si teda minulý rok manifestoval skladbami, je dnes už realitou.

EP Expanzia vychádza 30.1.2022 na všetkých streamovacích službách.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame