Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Shawn Mendes a It'll Be Okay: Rozchod s Camilou v zasneženom Toronte
shawn mendes it'll be okay
Zdroj: tmz.ng
KLIPSvetNewsPOPVideo

Shawn Mendes a It’ll Be Okay: Rozchod s Camilou v zasneženom Toronte

Shawn Mendes vydáva klip ku skladbe It’ll Be Okay

Shawn Mendes ešte minulý rok, konkrétne 1. decembra, vydal song It’ll Be Okay, o ktorý sa najskôr podelil na svojom Instagrame. Vo vtedajšej novinke sa hudobnej verejnosti vyspovedal a vylial srdce ohľadom rozchodu s jeho dlhoročnou priateľkou a speváčkou Camilou Cabello. Vo štvrtok, 13. januára, teda približne dva mesiace od ich odlúčenia vychádza ku skladbe aj oficiálny videoklip.

Spevák sa počas bezmála štyroch minút prechádza po Toronte, neďaleko svojho rodného mesta. Režisérom klipu je Jay Martin, ktorý Shawna sprevádza zasneženými ulicami, na ktorých spieva nový song a dostáva sa z bolestivej minulosti.

Kanadská hviezda a kubánska speváčka oznámili rozchod v spoločnom stanovisku, každý zvlášť, na svojich stories na Instagrame v novembri minulého roka. V ňom tiež odznelo, že aj napriek ukončeniu milostného vzťahu budú naďalej najlepšími priateľmi.

Vidím veľa TikTokov, na ktorých ľudia plačú a dávajú zo seba von emócie. Dúfam, že za to môže pravda a úprimnosť, ktorú som do tohto songu chcel dať.“ Internetový portál PEOPLE uverejnil aj slová neuvedeného zdroja, ktorý bol populárnemu páru blízko a poskytol niečo zo zákulisia ich rozchodu: „Skrátka to nebol vzťah, ktorý sa už mohol niekam ďalej posúvať. Vyzerá to tak, že odtiaľ zmizla romantika.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, people.com

Zdroj titulného obrázku: tmz.ng

Komentáre

Odporúčame