ego 2021 album
Zdroj: instagram.com
NewsHIP-HOP

Ego bilancuje rok 2021 a oznamuje, že nový sólový album je dokončený

Ego bilancuje rok 2021 a oznamuje, že má hotový album

Ego zhodnotil uplynulý kalendárny rok 2021 a zároveň fanúšikom oznamuje, že má hotový nový sólový album. Túto potešujúcu správu priniesol populárny slovenský rapper prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde bilancoval rok 2021. Svojim fanúšikom a sledovateľom prezradil čo počas posledných 365 dní robil, čomu sa venoval a toto obdobie rozdelil na tri časti. Tú prvú strávil väčšinou doma, so svojimi ratolesťami, druhú v štúdiu a tretiu venoval promu nového a úspešného albumu skupiny Kontrafakt:

„Aký bol môj rok 2021? Začiatok karanténa, lockdown, od rána do večera len doma, veľmi príjemná zmena. Tiež aj hranie kariet, venovanie sa deťom a na Netflixe sledovanie seriálov Homeland, Money Heist a Griffinovci asi tak do apríla. Potom som nabehol na každodenné nahrávanie a štúdio s Aďom Bortníkom a mám hotový celý sólový album. Potom prišlo leto, dovolenka a tenis 7/7. Od septembra naplno príprava KF ako ROLLS, točenie klipov a predaj vyše 15000 CD. Príjemný záver roka.“

Vlastným menom, JUDr. Michal Straka hovorí za celú rodinu, že sa prispôsobili súčasnej situácii, spojenej so stále pretrvávajúcim vysokým výskytom koronavírusu. Aj napriek tomu je však spokojný s tým, čo mu rok 2021 priniesol:

„Odkedy sme školopovinní a prišla pandémia je naše cestovanie a spoznávanie nových krajín obmedzené, ale prispôsobili sme sa. Máme za sebou krásny, rodinný, pracovne úspešný a príjemný rok. Stačilo by, keby bol 2022 rovnaký. Vydržať!“

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame