denny veselý musím/sentiment
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Denny Veselý songom Musím/Sentiment uzatvára projekt Neviditeľná

Denny Veselý songom Musím/Sentiment uzatvára projekt Neviditeľná

Denny Veselý vydáva skladbu s názvom Musím/Sentiment, ktorou uzatvára projekt Neviditeľná. Tejto skladbe predchádzalo aj niekoľko ďalších songov z rovnakého projektu. Ich cieľom je zdvihnúť povedomie o domácom násilí páchanom na ženách. Na svojom oficiálnom Instagramovom profile sa svojim poslucháčom a fanúšikom prihovára aj týmito slovami:

„Bol to rok spoznávania problematiky a dostávanie sa hlbšie do témy. Poviem úprimne, že na Slovensku je týranie žien veľmi bežná záležitosť. O to viac je pre mňa dôležitejšie v projekte pokračovať a robiť osvetu, už nie však hudobne.“ 

Denny Veselý si pre teba na našom shope odložil exkluzívne tričká z projektu Neviditeľná, stačí kliknúť na TENTO LINK a dozvieš sa viac! 

Denny Veselý o projekte Neviditeľná

Spevák o tomto projekte hovorí viac aj na oficiálnej webovej stránke, ktorá mu je venovaná:

„Žena je tou, komu je venovaný celý projekt #neviditeľná a je o nej alebo pre ňu. Cieľom je rozvíriť problematiku týrania žien na Slovensku. Čo je však podstatnejšie, chcem ním dať vieru a nádej ženám, ktoré zažívajú týranie na vlastnej koži. Každá jedna žena má všetko vo vlastných rukách. Každá si zaslúži byť ľúbená v pravom slova zmysle. Cieľom projektu je pomôcť ženám urobiť správny krok, aby danú situáciu začali okamžite riešiť. A tie, ktoré sa s týraním nestretli určitým spôsobom varovať, že to nie je správne a treba včas konať.“ – Denny Veselý, neviditelna.sk

denny veselý sorry

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame