Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Kuky Band a Nový Rok: Vydali silvestrovský cover a navštívili náš Automat
kuky band nový rok automat
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsLatinoVideo

Kuky Band a Nový Rok: Vydali silvestrovský cover a navštívili náš Automat

Kuky Band vydáva song Nový Rok a navštevuje Automat

Kuky Band vydáva silvestrovský song s názvom Nový Rok a účinkuje aj v našej relácii Automat. Populárne rómske duo prežíva skvelé obdobie, minulý rok sa dostalo do povedomia verejnosti vďaka coveru na pieseň Zatancuj Si So Mnou. V roku 2021 na seba zas upozornilo okrem iného aj spoluprácou so skupinou DMS. Okrem piesne Čalamáda sa tiež začala čoraz viac dostávať do médií a sú súčasťou viacerých zaujímavých rozhovorov, vrátane toho nášho, ktoré vychádza dnes, 31. decembra.

Tomy Kotty spolu s kapelou Kuky Band v rámci našej relácie Automat prerobili známy hit Mambo No. 5 od speváka Lou Bega do silvestrovskej podoby. Ide o jeden z najznámejších songov, ktoré sa často hrávajú na oslavách a chalani z neho spravili ešte väčšiu tancovačku.

Kuky Band sú súčasťou songu Čalamáda, ktorý sa nachádza na albume HUHU od skupiny DMS a ten, samozrejme, máme na shope. Stačí kliknúť na TENTO LINK a dozvieš sa viac! 

Kuky Band v relácii Automat o sláve a najväčšom hite

„Začali sme hrávať všetko, aj hip-hopové festivaly, tam sme boli asi jedinou rómskou kapelou. Trošku nám to aj lichotilo, že sme sa stali kamarátmi známych, populárnych rapperov. Boli sme teda aj na novom albume od DMS. Rappoví poslucháči nás privítali vo veľkom štýle, sme veľmi radi, že nás toľko ľudí pozná, toto sme naozaj nečakali. Veľmi nás to teší. Na všetkých nových koncertoch bolo obrovské publikum, Osťo nás dobre uviedol. Ľudia sa s nami fotili, ukazovali nám, že sa im naša hudba páči a že sú našimi fanúšikmi. Cítime sa veľmi dobre, najmä medzi našimi, nezapierame tú našu cigánsku náturu. Toto ale bolo o tom, že tu bolo viac ľudí a bolo to väčšie. 

Zatancuj Si So Mnou je asi náš najväčší hit momentálne, tento som od Adama Ďuricu veľmi vyletel. Potom, keď sme prerobili tú DMS-ku na Ruka Hore Awards, tak to naozaj vystrelilo. Ľudia si to od nás všade pýtajú, na koncertoch, dokonca nás aj volajú kvôli tomu. Dokonca sme počuli, že naše veci aj na diskotékach hrávajú. Samotný Adam Ďurica nás sleduje na Instagrame, napísal nám, keď sme spravili cover na ten jeho song, že sa mu to páči. Hovoril, že je to super, taká veselšia verzia. Dokonca aj na Exprese a Fun Rádiu nás hrali. Sme radi, že sa nám takto darí, že nás pozná veľa ľudí, chceli sme to.“ 

Rómske duo a ich vtipná príhoda z koncertovania

„Sú také dve dediny, nebudem ich menovať, tak v okolí Bánoviec a Topoľčian. Takisto sa volajú, sú Horné a Dolné. Mali sme taký víkend, že v piatok sme hrali zábavu a v sobotu sme mali hrať oslavu v jednej z týchto dedín. Ja som bol taký rozbitý, po pijatike a nevedeli sme, v ktorej z týchto dedín vlastne hráme. Ja som zbadal ako prvé Dolné, tak sme išli tam a prišli sme do sály. Sála bola celá vyzdobená, samé ozdôbky, také tie trstiny a tak, takže sme začali vykladať aparát. Úplne celé sme to vyložili a zapojili a pani kuchárka sa nás pýta, že kto sme.

Začali sme teda hrať úplne naplno a zrazu prišiel nejaký pán v takom poľovníckom zelenom obleku a začal v strede parketu kričať „A toto čo je?“. On sa nás po vystúpení pýta čo tu robíme, hovoril, že nech ideme rýchlo preč, že zachvíľu príde dychovka, že je tam lesnícka oslava. Tak sme teda odišli, šli sme do tých Horných a tam už bola tá naša oslava. Aspoň sme si vyskúšali skladať aparatúru v kultúrnom dome.“

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame