agi hlavenková nechajte ma horieť
Zdroj: instagram.com
SK/CZNewsFUNKPOPRnB

Speváčka Agi Hlavenková vydáva svoje debutové EP Nechajte Ma Horieť

Agi Hlavenková vydáva debutové EP Nechajte Ma Horieť

Mladá slovenská speváčka Agi Hlavenková vydáva svoje debutové EP s názvom Nechajte Ma Horieť. Projekt, ktorý obsahuje štyri piesne, vyšiel práve dnes, 26. decembra. Originálny názov odôvodnila pod popisom príspevku na sociálnej sieti Instagram:

„Názov EPčka odkazuje na horiaci oheň, ktorý môže symbolizovať deštrukciu, ale aj vášeň a zápal pre vec. Či už teda ide o negatívne alebo pozitívne pocity, chcem si ich skrátka zažiť všetky.“

Celý projekt je ladený do funky farieb, ktoré sú obohatené o chytľavé popové melódie a aj príjemnú rytmiku. Textovo Agi hovorí o témach rozchodu, života a dáva nám možnosť nazrieť do jej myšlienok, ktoré sú originálne a v slovách nahlas vyslovuje aj to, nad čím ľudia len premýšľajú. Všetko je podložené skvelou produkciou, album bol nahrávaný v bratislavskom štúdiu Lavagance. Mix a master mali na starosti producent a spevák kapely Luvver, Tom Lobb a Marek Rakovický.

Tracklist projektu Nechajte Ma Horieť

Okrem nej sa na mini-albume podieľala skupinka jej kamarátov a hudobníkov, umelkyňa ich vypísala na svojom Instagrame v popise posledného príspevku:

  • 1. Ďalej (Agi Hlavenková – spev, Robert Spurný – gitara, Damián Szabó – klávesy, Laura Jašková – basgitara, Tomáš Hríbik – bicie)
  • 2. S Niekým Iným (A. Hlavenková – spev, R. Spurný – gitara, D. Szabó – klávesy, L. Jašková – basgitara, T. Hríbik – bicie)
  • 3. Bludný Kruh (A. Hlavenková – spev, R. Spurný – gitara, D. Szabó – klávesy, Jakub Kolesár – basgitara, Dominik Špuler – bicie)
  • 4. Popol (A. Hlavenková – spev, R. Spurný – gitara, D. Szabó – klávesy, L. Jašková – basgitara, T. Hríbik – bicie)

EP Nechajte Ma Horieť nájdeš v celej dĺžke na streamovacích službách Spotify i Apple Music. Onedlho sa však jednotlivé songy objavia aj na YouTubovom kanáli speváčky (Agi Hlavenková Official).

agi hlavenková nechajte ma horieť
Zdroj: instagram.com

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame