tina santa bejby
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsJAZZ

Tina a Santa Bejby: Speváčka vydáva vianočný cover na známu pieseň

Tina a Santa Bejby: Speváčka a jej vianočný cover

Tina vydáva skladbu Santa Bejby aj s príjemným vianočným videoklipom, v ktorom s deťmi pečie sviatočné sladkosti! Pieseň vychádza práve dnes, na Štedrý deň, na našom YouTubovom kanáli a ide o cover skladby od americkej speváčky Earthy Kitt. Populárnou je však aj verzia od Kylie Minogue. Song vznikol v rámci relácie Automat z produkcie Ruka Hore a réžiu klipu mal na starosti Tomy Kotty. Prerábka jazzovej vianočnej nahrávky dostala aj príjemný vizuál, v ktorom Tina vystupuje v prvej polovici klipu aj s deťmi Leom a Aničkou. V tej druhej sa už ocitá v klipe sama, avšak jej zákulisie krásne dotvára skupina huslistov, ktorí majú oblečené sviatočné svetre.

V minulom roku sa po dlhšej hudobnej odmlke, spôsobenej aj rodinnými prírastkami, vrátila späť. Jej comeback bol ukážkový, v spolupráci s Jozefom Engererom potešili naše uši skvelou akustickou baladou Čo Ak. Odvtedy už spolupracovala s Alanom Murínom, Majselfom, ADissom či Tomášom Maštalírom. S posledným menovaným nahrali titulnú skladbu Jedno ráno ku snímke Známi neznámi, ktorá predstavuje slovenskú verziu filmu Perfetti sconosciuti.

Reláciu Automat, v ktorom Tomy Kotty vyspovedá Tinu, si môžeš vychutnať na našom YouTube kanáli už dnes o 14:00.

Na našom shope si pre teba Tina pripravila jej CD (Unplugged 2004 – 2014) a merch v podobe mikiny Maj Sa. Stačí kliknúť na TENTO LINK a dozvieš sa viac! 

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame