dms áno richard müller
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOP

DMS vydávajú klip k songu Áno: Vymenil Richard Müller schody za výťah?

DMS a ich klip ku skladbe Áno: V klipe je aj Richard Müller

Skupina DMS vydáva videoklip ku skladbe Áno a Richard Müller je súčasťou oboch! Separ, Dame a Smart ho pustili von včera, 23. decembra, tesne pred Štedrým dňom a v súvislosti s týmto sviatkom sa na svojom Instagrame Separ poďakoval za všetko, čo má:

„Som vďačný, že mám za sebou prvý z kritických piatich rokov bez rakoviny. Prekonal som dvakrát covid bez väčšej ujmy napriek tomu, že som ho dostal dva týždne po poslednej chemoterapii. To znamená, že môj imunitný systém bol na bode mrazu. Ďakujem, že som za tých pár mesiacov v lete, kedy nás nechali robiť čo máme radi, aj napriek opatreniam, ktoré limitovali návštevnosť, nazbieral bez mála 30 000 ľudí, ktorí si prišli užíť OG tour. Ďakujem Evencyofficial a Osťovi za pomoc pri organizovaní a zastrešovaní celého toho pekla. Neviete si predstaviť, koľko roboty za tým je, kým ty prídeš pod stage, ja na stage a bavíme sa.“ – Separ, instagram.com

Separ a jeho poďakovanie za rok 2021

„Ďalej som vďačný za enormný úspech tyčinky EXTREM, takýto úspech nečakal asi nikto z nás. V novom roku máme pre vás nachystaný ďalší produkt a za mňa je to niečo, čo vám odkopne hlavu do stratosféry. Ak vám chutil EXTREM, toto vás posadí na zadok. Ďakujem Tine, že sme zvládli rozvod a všetky tie ho*ná okolo, akokeby to bolo niečo, čo sme trénovali. Reči o tom, že som sa vy*ebal na rodinu a iné ho*ná si prosím odpustite, pretože čo sa týka otcovstva, šlapem na 145 percent.

Ďalej cítim enormné docenenie za to, že som bol druhý rok po sebe najpočúvanejší Slovák na streamovacích službách. Stalo sa tak aj napriek tomu, že som v roku 2021 nevydal žiaden nosič. Ďakujem, že mám pri sebe dievča, ktoré mi dalo po tom celom zlom období, ktoré sa spustilo v roku 2020, veľmi fresh vibe do života.“ – Separ, instagram.com

DMS si pre teba na našom shope pripravili množstvo merchu, stačí kliknúť na TENTO LINK a dozvieš sa viac! 

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, instagram.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame