Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Príbeh Nekončí a finalisti Superstar po 12 rokoch: Spievala aj M. Bagárová
príbeh nekončí superstar
Zdroj: superstar.markiza.sk
KLIPSK/CZNewsPOP

Príbeh Nekončí a finalisti Superstar po 12 rokoch: Spievala aj M. Bagárová

Príbeh Nekončí a finalisti SuperStar po 12 rokoch opäť spolu

Finalisti prvej Československej SuperStar sa spojili po 12 rokoch, pričom ich vtedajšiu hymnu Príbeh Nekončí si zaspievala aj Monika Bagárová. Silný rok 2009 vtedy priniesol až dvanásť finalistov, z ktorých sa mnohí v hudobnom priemysle skutočne uchytili a fungujú v ňom doteraz. Televízni diváci však mali zmiešané pocity, radosť z vystúpenia vystriedalo sklamanie z očividného playbacku.

K predposlednému finálovému kolu SuperStar 2021 priviedlo divákov vystúpenie semifinalistov ročníka pred 12 rokmi. Na pódiu sa ich stretlo desať, chýbali Ben Cristovao, ktorý si užíva dovolenku na tropickom Zanzibare či tehotná Dominika Stará. Zo zúčastnených sa hudbe stále aktívne venujú aj Miro Šmajda, Martin Chodúr, Jan Bendig, Markéta Konvičková či porotkyňa Monika Bagárová.

Príbeh Nekončí si zaspievala Monika Bagárová a finalisti SuperStar

Svoj názor na celé vystúpenie však majú najmä diváci, ktorí postrehli spievanie na playback už od prvej sekundy:

„Ach jaj, to by bol fakt taký problém ich tam pustiť spievať naživo? Úplne to stráca to kúzlo. Načo tam vlastne stoja? Veď každý spoznal, že je to na playback, to už má človek proste napočúvané.“

„Tým playbackom ste to tento rok pochovali. Celý ročník v tomto ročníku o ničom… nuda.“ 

„Najväčší trapas a sklamanie. Ako playback super, najlepšia bola Bagárová: ‚Moc jsem si to užila.‘ Haha.“

„Extrémne úbohé… že to máte za potrebu sa takto ponížiť.“

Všetky komentáre možno nájsť v diskusii pod príspevkom na oficiálnom Facebookovom profile súťaže SuperStar. Stačí kliknúť na TENTO LINK a dozvieš sa viac.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, extra.cz

Zdroj titulného obrázku: superstar.markiza.sk

Komentáre

Odporúčame