Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Elis Mraz a Imma Be: Rappovým songom bojuje o účasť v súťaži Eurovízia
elis mraz imma be
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNews

Elis Mraz a Imma Be: Rappovým songom bojuje o účasť v súťaži Eurovízia

Elis Mraz a Imma Be: Češka bojuje o Eurovíziu

Elis Mraz sa novým songom Imma Be vracia nielen na hudobnú scénu, ale aj do českého kola súťaže Eurovízia. Svojim osobným manifestom, v podobe rappového songu, sa rozhodla zbúrať predsudky o českom ženskom rape. Zároveň sa však ukazuje nielen ako interprétka, ale tiež ako autorka a producentka. Novinka vznikla vplyvom hip-hopového rádia, kde Elis pôsobila rok ako moderátorka, ale aj jej predchádzajúcou spoluprácou s ČisTym na skladbe Wanna Be Like. S touto nahrávkou sa umiestnili v minulom ročníku českého kola Eurovízie na druhom mieste.

„Imma Be je o tom, že sa konečne cítim dobre vo svojej koži a obecne som sa prijala taká, aká som. Vždy sa okolo mňa točilo veľa ľudí, ktorí mi hovorili ako by som mala vyzerať, koľko vážiť a ako sa správať. Tiež aj akú hudbu by som mala robiť a že to nezvládnem sama. Teraz už viem, čo chcem a aj nechcem a som rada, že som na to konečne prišla.“

Ide o druhý klip, ktorý prihlásila do českého kola Eurovízie: „Celý videoklip sa natáčal v Dubaji, kde som posledný mesiac a pol vystupovala. Zhodou okolností tam v rovnaký čas natáčal Nikita Rublev klip Kontrafaktu (Reklama Na Rap), čo pre mňa bola skvelá príležitosť.“ Hlasovanie o postup do medzinárodného kola Eurovízie prebieha od 6. do 16. decembra cez aplikáciu a stránku súťaže, víťaz českého kola pôjde Česko reprezentovať do talianskeho finále.

Hlasovať za Elis Mraz a jej skladbu Imma Be môžeš prostredníctvom TOHTO linku. 

Elis Mraz a jej biografia

Vlastným menom Eliška Mrázová, je česká speváčka, skladateľka a moderátorka. Je víťazkou Českého slávika Mattoni 2014 v kategórii Objav Roka, v rovnakom roku sa dostala do semifinále televíznej súťaže Hlas Československa. V rokoch 2016 – 2019 sa venovala skladaniu autorských piesní. Vďaka spolupráci s agentúrou Nemoros (Kobalt Publishing) dostala príležitosť cestovať po svete. Kolaborovala tiež s významnými zahraničnými autormi (Andrew Murray, Kenneth Karlin, Don Mescall). V roku 2020 sa zúčastnila národného kola súťaže Eurovision Song Contest so svojou piesňou Wanna Be Like a skončila na druhom mieste. Od toho istého roku začala moderovať na rádiu Spin, kde nedávno ukončila svoje pôsobenie kvôli speváckej pracovnej ponuke z Dubaja. Imma Be je druhým singlom, s ktorým bude bojovať o umiestnenie v českom kole Eurovízie. Skladbu si napísala a produkovala sama.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Elis Mraz

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame