Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Nový Baštrng vás naučí zloženie vašej krvi! Prekvapí vás?
Baštrng
Zdroj: Youtube.com
KLIPNews

Nový Baštrng vás naučí zloženie vašej krvi! Prekvapí vás?

Baštrng a novinka, ktorá vás príjemne naučí niečo o vašom tele!

Projekt Baštrng môžete už verne poznať práve vďaka jeho náučnej náture. Autorský projekt Michala Kubovčíka, v ktorom spája mnohé hudobné mená z našej scény za účelom interaktívneho vzdelávania dnešnej mládeže. Najznámejšia časť tohto projektu je bez pochýb KPR, na ktorej sa ukázal aj raper Separ. Táto časť dosiahla doposiaľ 2,4 milióna zhliadnutí a práve vďaka takýmto skvelým spoluprácam dokázal Baštrng pomôcť mnohým študentom prejsť cez ťažké skúšky. V novom dieli Baštrngu nám je vysvetlené zloženie našej krvi veľmi príjemnou formou. Ako teda vyzerá naša krv z vedeckého hľadiska? Poďme sa na to pozrieť!

Baštrng
Zdroj: Youtube.com

Krvná plazma a jej zloženie!

Hudbu a spev tohto dielu mal na starosti hudobník Juraj Hraško, pričom o animáciu sa postaral Ján Ivan. Skladba nesie veľmi jednoduchú štruktúru, hlavne kvôli tomu, aby sa divák dokázal sústrediť na príjímanie informácii, ktorých nie je málo. Animácia je taktiež veľmi príjemná, čo znamená, že si na svoje prídu ako mladšie ročníky, ktoré sa o svojom tele iba učia, tak aj starší, pre ktorých je v skladbe vysvetlené, že darovať krv nie je hanba! Skladba dostala vydanie aj na streamovacích platformách, čiže ak máte záujem si ju pridať do playlistu, tak ju nájdete práve tu.

Tak čo? Ako sa vám páčil nový Baštrng? Napíšte nám svoj názor do komentárov!

Zdroj: Youtube.com

Zdroj titulného obrázku: Youtube.com

Komentáre

Odporúčame