Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Britney Spears opäť ukazuje svoje telo na nových pikatných nudes!
Britney Spears nudes
Zdroj: Instagram/Britney Spears
News

Britney Spears opäť ukazuje svoje telo na nových pikatných nudes!

Nudes Britney Spears cenzurujú len emojis

Populárna americká speváčka získala ešte koncom minulého roka konečne voľnosť. Krátko na to lákala fanúšikov na pikatné fotky na svojom Instagrame. Britney Spears prináša svojim fanúšikom ďalšie nudes, na ktorých krásne telo! Vyzerá to tak, že slobodu si naozaj užíva. K fotkám uviedla len krátky popis, v ktorom tvrdí, že pocit ženskej voľnosti nebol nikdy lepší.

Britney sa očividne konečne cíti vo vlastnej koži a má naozaj dobrú náladu. Aj teraz sú fotky podobné tým z októbra. Vtedy zverejnila fotky, ktoré boli buď kompletne nahé alebo jej chýbal top. Aby jej Instagram fotky nezmazal, tak podobne ako vtedy, aj tento raz strategicky prekryla svoje ženské partie niekoľkými emojis.

⇒ Aj ty si dostal chuť vypočuť si niektoré z jej pesničiek? Určite ti nemôže v zbierke chýbať jej najznámejší album …Baby One More Time. ⇐

Konečne voľnosť

Speváčka len nedávno vyhrala súd proti svojmu otcovi Jamiemu Spearsovi. Ten bol posledných 13 rokov jej opatrovníkom. Stal sa ním v roku 2008, kedy si Britney prechádzala značnými psychickými problémami a niekoľkými medializovanými zrúteniami. Speváčka sa na jeho adresu viackrát vyjadrila, že bol veľmi toxický a robil jej zo života častokrát peklo. Jeho opatrovníctvo bolo podľa nej „krutosťou“. Sudkyňa, ktorá speváčke pridelila nového dočasného opatrovníka uviedla, že koniec vlády jej otca je „v najlepšom záujme“ speváčky.

Niet teda divu, že speváčka si po dlhých trinástich rokoch užíva pocit slobody naplno. A taktiež sa vôbec nečudujeme, že jej snúbenec navliekol prsteň.

Čo hovoríte na pikantné fotky vy? Myslíte si, že je Britney Spears na týchto nudes stále taká atraktívna ako kedysi?

Zdroj: tmz.com
Zdroj titulného obrázka: Instagram/Britney Spears

Komentáre

Odporúčame