RENNE DANG: Stál som na mŕtvom bode a nevedel kam ísť (ROZHOVOR)

Sleduj čerstvý rozhovor s Renne Dangom o jeho sóle, novom EP-čku a mnohom ďalšom!

Tomy v najnovšom rozhovore vyspovedal českého rappera Renne Danga, ktorý v nedávnej dobe vydal svoje nové EP Zmrdlife 3. Člen labelu Blakkwood Records nám porozprával čosi o svojom albume Con lai, ktorý vyšiel v apríli minulého roku, o tourné alebo aj o svojom poslednom projekte.

Teraz je okolo teba celkom rozruch, máš hektické obdobie, čo je pravdepodobne spojené aj s tvojím EP-čkom. Povedz nám o tom niečo bližšie.

Po tom, čo som minulý rok vydal debutový album Con lai, sa to celé nakoplo. Vyrazil som na tour a od tej doby som sa nezastavil, mal som také temné krízovejšie obdobie, po ktorom som vlastne napísal EP Zmrdlife 3, ktoré som vydal teraz v marci. Je to nejaký mesiac, skoro dva, čo to je vonku a teraz k tomu jazdíme tour, takže som sa zas nezastavil a ten osobný život to troška pociťuje. Ale nesťažujem sa, baví ma to a je to v pohode.

Aký je koncept toho tvojho EP? Aká tam ja výpovedná hodnota, keď vravíš, že si to napísal v takom temnejšom období? Čo sa tam ľudia dozvedia?

Povedal by som skôr, že je to taký celistvý opis toho, čo som zažil.. nejaké to splnenie svojho sna po albume Con lai ...

VIAC SA DOZVIEŠ TU 

NOVÝ VIDEOKLIP "MÁM STRACH" 

Supa si vypočul rozsudok. Takýto trest ho čaká za obchodovanie s drogami
Po Akonovi sa o slovo hlási aj Fučo a posiela jasný odkaz
Do kín prichádza nový slovenský film, v ktorom si zahral aj raper DALYB
Dissy v rape neutíchajú. Torula odpovedá novým trackom JE MA POČUT?
Osťo a Tina spievajú hit Pošta od Laciho zo Superstar
Sleduj dlho očakávaný videoklip VOZÍME od EGA
Facebook 161,470 - Fanúšikov na Facebooku Instagram 30,132 - Followerov na Instagrame YouTube 233,573 - ODOBERATEĽOV NA YOUTUBE Údálostí 12,046 - UDALOSTI NA MAPE