Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Miro Jaroš a Rytmus vydali detský hit. Novinka Zmrzlina ťa roztancuje (VIDEO)
miro jaroš rytmus zmrzlina
Zdroj: archív Miro Jaroš
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Miro Jaroš a Rytmus vydali detský hit. Novinka Zmrzlina ťa roztancuje (VIDEO)

Miro Jaroš a Rytmus v novinke Zmrzlina

Svetlo sveta uzrela nová pesnička o osviežujúcej maškrte z dielne speváka pre deti, Miro Jaroš a Rytmus sa spojili v novinke s názvom Zmrzlina. Prvotná verzia piesne vznikla už pred 2 rokmi, pričom ju mal Miro odloženú v šuplíku“, kde čakala na svoju príležitosť, ale aj novší šat.

„Keď som začal nahrávať nový detský album, prehľadával som zložky v počítači a tam som ju objavil. Prehrával som si ju a organizátor našich koncertov, Roman Krajčír, spozornel a povedal. Táto by mala byť o zmrzline! A mne sa to hneď zapáčilo,“ prezrádza spevák, ako vznikol námet piesne, na ktorej sa začalo nanovo pracovať.

„Už keď sme tvorili pesničku s Randym Gnepom, vedel som, že bude výnimočná. Páčila sa mi energiou a vedel som, že to bude silná vec. Raz v noci som nemohol spať a premýšľal som nad novými vecami, ktoré máme na album pripravené a z čista jasna mi prišla myšlienka, že oslovím Paťa na spoluprácu.

Nahral som mu hlasovku a ráno som si našiel odpoveď, že ide do toho,“ spomína Miro Jaroš na počiatok prepojenia dvoch rozličných hudobných žánrov. „Ja som sa nerozhodoval ani sekundu. Proste, dobrý pocit zo spojenia odlišných svetov, ktoré spája hudba a deti,“ potvrdil slovami Rytmus nadšenie z nevšednej spolupráce.

Hudobný podklad k Zmrzline vytvoril spomínaný Randy Gnepa, melódie i text má na svedomí Miro Jaroš a Patrik Rytmus Vrbovský doplnil svoju pasáž o ďalšie nápady.

Paťo bol medzi deťmi veľmi príjemný, hovorí Miro Jaroš

„Potom to už malo celkom rýchly spád. Paťo nahral svoju časť, v štúdiu sme to dali dokopy a začali sme riešiť klip. Nakrúcali sme celý deň pred zmrzlinárňou v Záhorskej Bystrici. Točenie nám komplikovali extrémne horúčavy, no našťastie tie zmrzliny, s ktorými sme tancovali, boli len rekvizity, tak sa netopili. Som hrdý na náš team, na decká ako to zvládli.

Milo ma prekvapil aj Paťo, aký bol medzi deťmi. Teším sa, že som ho mohol spoznať aj z tejto stránky. Keď som videl prvý strih klipu, vedel som, že takto to proste malo byť,“ teší sa spevák, že aj napriek sťaženým podmienkam sa video podarilo podľa predstáv. „Natáčalo sa mi veľmi prirodzene, akoby sme spolu točili po stýkrát,“ okomentoval slovami Rytmus výrobu klipu, z ktorých vyplýva, že si s Mirom Jarošom jednoducho “klikli“ po všetkých stránkach.

Zmrzlina je pesnička z pripravovaného albumu pre rodiny s deťmi, ktorý vyjde v októbri pod názvom Disko. Miro Jaroš na nosiči plánuje vydať až 14 pesničiek. „Môžem už teraz prezradiť, že okrem CD vyjde aj na gramofónovej platni a uvažujeme aj o magnetofónovej kazete. To je taký môj svet. Také trochu retro. Mám to rád,“ prezrádza spevák na záver skvelé správy.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: archív Miro Jaroš

Komentáre

Odporúčame